Sienna Miller’ın Elbisesi

Sienna Miller ‘a sarı saç çok yakışıyor. Hatta senelerce saçımı sarı tonlarında kullanmamda etkisi olmuştur. Ne zaman ki nikah masasına oturmaya karar verdim saçlarımı kumrala boyattım. Şimdi de saçıma gölge yaptırmaya bile cesaret edemiyorum sanırım kendi doğal rengime alıştım.

Gelelim Sienna’nın seksi elbisesine. Arkası popo kısmına kadar çapraz bağlamalı dikkat çekici bir model. Sırtı böyle olunca Sienna bacağına opak çorapları geçirmiş. Örneğin açıklık seksilik de bir yere kadar bir tarafında dekolte varsa diğer tarafında bir kapalılık olacak. Ayakkabıları ise rugan ve açık. Geçenlerde Peacocks’da gezinirken buna çok benzer bir ayakkabı gördüm fiyatı 49 YTL’di. Ucu daha kapalıydı denedim beğendim ama almadım. Belki siz bakmak istersiniz.

18 Comments
 1. bayılıyorummm bu kadına,öyle doğal duruyor ki o derece dekoltesi olmasına rağmen;BASİT bi görüntü sergilememiş bunu da “dozunda”lıkla açıklayabiliriz herhalde,ya da saçlarını da salık bırakmış mesela,toplasa belki şuh bi görüntü olabilirdi ama şu haliyle süper TATLI duruyor.

 2. yavuzun Y si kısmını biraz daha kapatır ama genede giyerim ben bu elbiseyiiii.süper süper….hatunda süper çok yakışmış.zatiii giyinmeyi bilen biri…saçına gelince yelizcim doğallık ewet güzel bende hiç boya yok..ama arada sıkılıyor insan yaza doğru yaptıralım:)))

 3. çok yakışmış. dekoltede yerinde. yelizcim bende gelinlikle sarı yakışmadığı için kumral yapmıştım ama bir ay dayanabildim.şimdi hep sarı hatta platin kullanıyorum.

 4. Elbiseyi gördüğümde bende cesaretine hayran kaldım. Siennayı bende çok beğenirim saç rengi çok hoş. Seni sarışın merak ettim ama Yeliz.

 5. Melis, kesinlikle her hali çok doğal sana katılıyorum.

  Maybe, boyanın aktığına ve saçımın uç kısımlarında kaldığına inanamıyorum. Ben senin yerinde olsam boyatmam diplerden çıktıkça boyatmak zorunda kalıyorsun. Hatta bu gölge olayı saçı çok yıpratıyor.

  Nefescim sana sarı çok yakışıyor. Bende sarılardan çok zor vazgeçtim. Kaç defa koyulttum kaç defa açtım ama artık kendi saçımı kullanmak istiyorum:)

 6. Alev, bende ara sıra fotoğraflarıma bakıyorum e o halimi de seviyorum. Belki bir gün geri dönerim kimbilir;)

  Nly, tarzını bende çok beğeniyorum.

 7. yelzicim sarışın halini pek merak ettim. görmek isterdim doğrusu :)))eminim güzeldir. geçen gün eşimin yanında senin sayfana girdim. elbisen ve hırkanla olan fotoğraflarını ben sanıp yine fotomu yolladın sen diye sordu. ilginçtir ama vücut yapımız ellerimiz çok benziyormuş. :)))

 8. Sırt dekolteli elbise-açık ayakkabı-siyah opak çorap. Uymsuz gibi düşünülebilecek bu üçlü kombinasyon S.Miller’ e çok yakışmış.ve bal gibi de uymuş.Zaten güzel.

 9. elbise ,saçlar ve çorap olmuş ama o ayakkabılar hiç olmamış benceaçık ayakkabıyla çorap giyme fikrine alışamadım ben hala neyazık ki

 10. güzel kadın, güzel fizik, güzel elbısee ve kombınasyon ama saclarını yana atsaydı o arkdakı bagcıkları bırlestıren yer gorunseydı daha bı hos olurdu bence

 11. yelizcim fotoğraf makinemle hala ilgilenemedim. bende yollamayı çok istiyorum.

 12. sangria, bende hiç giymedim desem:)

  ısabelle, siyah da hoş olabilirdi…

  yeliz, sienna çıtı pıtı çok şirin …

  nefes, sen ne zaman müsait olursan yollarsın.

  özlem, e güzel:)

  sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak