Şimdi Moda Noel Baba Şapkaları

Yılbaşı ile birlikte evler, sokaklar, ağaçlar ve alışveriş merkezleri süslenmeye başladı . Tabi bu konsept kıyafetlere de yansımış durumda. Özellikle de Noel Baba şapkaları en gözde aksesuarlar arasında. Dün Mecidiyeköy taraflarında birçok seyyar satıcı bu şapkalardan satıyordu. Hatta sokakta takan gruplara bile rasladım. Akşam bu fotoğrafları görünce sizlerle paylaşmak sitedim. 

8 Comments
  1. iyiki paylaştın yeliz…Ankara tunalıda da aynı sahnelere rastladım ben…şapka satanlar ve ışıklı şapkalarla dolaşan gruplar:)))bende sefiiom..noel baba tulumu alıcam sonunda olacağ oo:))))

  2. yaa bende istiyorummm, çok güsell vee çokk eğlenceliii … bir yılbaşında, okurken, eskişehir sokaklarında bizde ev arkadaşlarımla şapkalarımızla dolanmıştıkkk , etrafda kar kaplı olunca gayet eğlenceli görüntüler çıkabiliyor.. tam bir yılbaşı tablosu…

  3. Yaa,sizlere göre normal birgün bunları takmak çok abartılı olmaz mı?Ama yılbaşı akşamı evde veya meşhur mekan Taksim’de geçirecekler için çok alternatif bir fikir..:))

    Yelizcim,sen yılbaşında ne yapmayı düşünüyorsun??Farklı birşeyler yapacak olan var mı??:):)

    Paylaşımın için teşekkürler Yeliz:)

  4. ayhh çok şirinler xD bn hem yılbaşında hemde sivilde kullanırım bunları sıradan bi şapkadan farkı yok bnce hem arada farklı olmak iidir =)

  5. paylasımın için tşkküler bu şapkalar güsel ama tarzım değil buna rağmen yılbaşında takıyoruz arkadaşlar ben bir rapçiyim bi sitemiz var gruba katılmak isteyen olursa siteye girsin http://www.rapciyizbiz.com her yılbaşı grubumuzla takılıyoruz taksim beyoğlu bebek geziyoruz sizde bekliyorum gelin

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak