Sivri Burunlar Geri Dönüyor

ZoeSaldana-01

kate-moss-02

gwyneth-paltrow-03

Bu aralar herkes sivri burun ayakkabı giymeye başladı. Birkaç yıl önce ben de çok giymiştim ama artık pek giyeceğimi zannetmiyorum. Hatta evdeki bütün sivri burunlu ayakkabı ve çizmelerimi yok ettim. Gündemi fazla meşgul ederse belki fazla uzun ve sivri olmayan bir modele hayır demem.

{democracy:56}
32 Comments
 1. Kendilerine alışamamış olsam da senin de dediğin gibi fazla uzun ve sivri olmamak şartıyla giyebilirim belki. :)

 2. Ben geri dönmesine çok sevindim.Çok severdim sivri burunlu ayakkabıları.Bence daha şık duruyor

 3. Bence yeniden moda olsun, benim daha atmadığım bir sürü sivri burunlu çizmem ayakkabım var

 4. Bu modacılar bizleri tüketim toplumu olmaya alıştırdılar. Bu sivri burunlar 2 sene sonra yine out olur, gelsin yeni ayakkabılar. Yakışanı giymek yerine moda olanı tercih ettiğimiz sürece bu akıma katılacağız ve çarkın dönmesine katkıda buluncağız. Sivri burunları bende çok sevmiyorum ucu çok uzun olmadığı sürece giyilebilir.

 5. Ben artık eskimediği sürece hiçbir ayakkabımı atmıyorum hepsini saklıyorum nasıl olsa yeniden moda oluyor. Zamanında bayıla bayıla aldığım ayakkabılar, modası geçince komik geliyor gözüme. tekrar moda olunca herkesin ayağında olacak nasıl olsa. o zaman ben de giyerim. hatta küt burunlu çok güzel bi ayakkabım var ama demode oldu diye onu da giymiyorum, o da tekrar moda olur inşallah :))

 6. iyi ki atmamışım ben de:) bazıları kötü olsa da iki kate’in de siyah sivri burunları çok zarif bence.

 7. Bence kimse giymem demesin. En basit örnek vatkalar. 80’lerin iğrenç olarak nitelendirdiğimiz vatkalı kıyafetler hepimizin üzerinde.

  Yelizcim çok sana teşekkür ediyorum. Sayende herşeyi ilk ben giymiş oluyorum. Sevgiler

 8. açıkçası bende hiç sevememiştim ve dolayısıyla evde 1 tane bile kalmadı açıkçası alacağımıda çok sanmıyorum belki sivrimsi olabilir :)

 9. Benim sivri burunlu botum alaaddin sihirli lambası gibi olmuştu:) Eşim sürekli dalga geçiyordu. Sonunda çöpe gitti.

 10. sivri burunlu çizmelerim ve ayakkabılarımdan kurtuldum ve bi ohh dedim bir daha giymem diye düşünmüştüm..

 11. dönmesin hayırrrrrrrrrrrr..kaç arkadaşımın küçük parmağında nasır oldu biliyor mu bu modacılar?yazık değil mi o parmaklara…küçük turp gibi zaten ufacıklar… sivri burunda kıvrılıp büzüşüolar…yazık o parmaklara…neden modacılar böle düşüncesizler ki?:))))

 12. içimden giymem demek geliyor durduruyorum kendimi ne olur ne olmaz.ama şu bir gerçek ki yelizin dünyası sayesinde trendleri takip ediyoruz ve çevremizdekilerin iltifatlarına maruz kalıyoruz. geçenlerde doktor arkadaşlardan biri newyork sokaklarında böyle giyiniyorlar siz yakınen takip ediyosunuz heralde modayı dedi.ben modayı değil yelizin dünyasını takip ediyorum sizde edin trendi olun:)

 13. karga buruna hayırrr:):)bende uzun süre atmaya kıyamadıgım zamanında inciden 400tlye aldıgım çizmemi geçen sene atmıştım sakla sakla nereye kadar zaten giymeyi düşünmüyorum hepsini yok ettim.hiçte pişman değilimm:D:D

 14. sivri burunlu ayakkabıları bende çok sevmiyorum hem demode hemde rahatlık açısındanda iyi değil platformların görüntüsü daha hoş duruyor bence hem daha rahatlar fakat kate mossun ayakkabıları diğerlerine göre güzel görünüyor:))

 15. :) olabilir…olmasada olur ama :D Buarada Zoe nin ayagindakiler gercekten igrenc ötesi :s

 16. Offf kabus bu olmalı hiç güzel değil. Çok mecbur kalmamakla beraber bence herkes kendine yakışanı giymeli çok kısa sivri burunlara sıcak bakıorum:)

 17. hyr hyr sakın gelmeee hatta geldiğin yerden geri dön hiç hoş diilsin bence sivri burun:))

 18. zoe saldananınkiler öghhhhh! ama rihannanın giydiği daha kısa sivri burunlu ayakkabılar var işte onlar harikalar onlardan kesinlikle giyebilirim!

 19. olamaaaaz :/ çok kötü hiç sevmem sivri burun ayakkabıyı böyle iyiydikk biz matteo sana katılıorum hemen geri dönmeli geldiği yere

 20. gündemi meşgul ediceği kesin aynı peep-toe ayakkabılar gibi bir süreliğine gelip sürekli olarak da kalmalı hatta kate moss’un ayağındaki sivri burunlar klasik olmaya aday diye düşünüyorum aynı beyaz gömlek gibi hayatımızda bir yeri olmalı yalnız yeni sivri burunlar önceden moda olan sivri burun ayakkabılardan oldukça farklı bilmiyorum dikkatizi çekiyor mu burunları çok daha kısa ve kütler eski sivri burunlar sanki sonsuzluğa uzanıyor gibiydi.stella mccartney’yi de örnek olarak verebilirdin bence yaklaşık 2 sezondur sivri burundan vazgeçmiyor ve bu sene pre-fall koleksiyonunda da bolca görüyoruz ve lanvinin spring-summer koleksiyonunda da sivri burunlara rastlamıştık zaten.

 21. yelizcim ne zamandır vakitsizlikten bloğunu eskisi gibi ayrıntılı olarak inceleyemiyo, yüzeysel olarak bakıp kapatıyodum ama bu haberi görünce hooop kaldım öyle.bazen çarşıda pazarda görünce bu sivrileri, önceden mi çok modaydı bunlar ya da benim mi şimdi moda anlayışım değişti ne zevksiz bunlar diyodum.meğer sdc unutulmuş, popüler olmayı bekliyomuş.benim gibi topukluya alışmaya çalışanlara yapmasınlar bunu,etmesinler,eylemesinlerrr! en fazla kate moss unki gibi bişey giyerim daha da giymem..(buse nin de dediği gb vatka işine dönerse bu da :( )

 22. bence yerine göre şık olabiliyor.zamanında sivri burun ayakkabı almıştım 1 kere giydim ama resmen öldüm birdaha giyermiyim bilmiyorum:(:(

 23. Hiç sevmem ve malesef evde giyinmemiş kaç tane var,acaba giyer mıyım bilemem ama şuan hala sevmiş değilim,,,

 24. yelizcim bugün hiç birşey paylaşmadın 1saat aralıkla bakıyodum siteye ama hiç bi paylaşım göremedim ve cok üzüldüm =( ama sanada hak vermek gerek cumartesi bugün. pazar ya da pazartesi dönüşünün süper olmasını diliyorum ve eminim zaten :) çok öptümm

 25. severek giymiştim, bir kaç tanesi hala saklı dolabımda.. yine giyerim :)

 26. sivri burunu sevmemekle beraber bir sürü çeşidi mevcut elimde hemde yepyeni duruyorlar.enazından onları atmayacak olmak biraz olsun eskitebilmek fikri beni cezbeder ve kullanırımda yeniden sivri burunları.neymiş efenim modası geçti diye atmamak gerekiyormuş…

 27. sivri burunlu ayakkabılarımı giymekten hiç bi zmn vazgeçmedim zaten tekrr trend olması bnm için çok büyük bi değişiklk yaratmıck.tabiiki bnm sivri burunlu ayakkabı anlayışım örneğin yukarıdaki resimlerde kate moss un ayağındakiler gibi.bazı bayanlar görüyorum pazardan aldığı bariz belli olan kocaman upuzun çirkinmi çirkin sivri burunlular ayyy resmen işte o zmn tiksiniorum sivri burunlulardan….

 28. ayrıca eklemek istiyorumki sivri burunlu ayakkabılar ayak numarası küçük olan bayanlarda hoş duruo ve artı olarak zoe saldana nın ayakkabıları berbattt jessica alba nın elbisesi muhteşemmmmm….

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak