Soğuk Havalarda Ne Giyiyorlar?

wtw-cold-weather

Bu gidişle İstanbul’da havaların bunları giyecek kadar soğuyacağını düşünmüyorum ama diğer illerde yaşayan arkadaşlar için faydalı olabilir:) Bir de benim gibi üşüyen biri için bu görüntüler oldukça güzel.

Şu ekose pelerinleri bir türlü sevemedim. Hangi mağazaya girsem görüyorum, çok sıkıldım!

13 Comments
  1. Bence de Yeliz’cim, ekose pelerinler battaniyeyi andırıyo. Gömlekleri filan hoş ama. İstanbul da havalar yumuşamaya başladı, belki de ince kazakların üstüne tüylü yeleklerimizle çıkabiliriz :)

  2. hiç biri güzel değil malesef , ama üşümek istemiyosak böyle şekilsiz şeyleride giymek zorundayız işte , benimde böyle kalın bi montun var çok soğuklarda giydiğim , insan üşüyünce güzel çirkin görmüyo gözü :)

  3. alexa chung embes.l gibi görünüyo:) kareli pelerınse berbat en ıyı yınede beyazlı kombin öpuyorum…

  4. Rachel Bilson ın çizmeleri güzel,diğer herşey vasat :(

    **********************

  5. yaa valla ne kadar soğuk olursa olsun süsümden ölcem yaaa en fazla trençkot giyebiliyorum annemde hasta olcaksın diyor bazen evden ondan habersiz kaçıyorum incecik giyindiğimi görünce bırakmıyor hehe :))

  6. yelizcim ankarada da o kadr souk diğil havalr :D bugün baharı yaşadık resmenn :D beyaz kombini çok begndim ama o damalı pelerin hayırr yaa :D

  7. iyki Türkiyedeki mağaza sayısı,çeşitleri Amerikadaki kdr fazla değil.her çeşit kıyafeti elde etmekten dolayı sapıtıyo ordakiler :) Bu arada BERENCİM meraba. Allah korusun kalıcı bi hastalık fln olur dikkat et kendine.biz kızlar özellikle belimize çok dikkat etmeliyiz di mi ama? :) Annenden daha çok ikazda mı bulundum ne :)

  8. yelizcim şimdi bu postun geldi aklıma da havaların bu kadar soğuyacağını ne sen ne de biz tahmin etmiyorduk ama inan evin içinde bile böyle oturabilirim o kadar soğuk ki :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak