Son Günlerde Sienna Miller

  sienna-miller-1

Sienna Miller’den bahsetmeyeli uzun zaman oldu. Sezon trendlerini yakından takip ettiği, açık ayakkabı içerisine giydiği çorabından, kırmızı zımba detaylı kısa botları, grili-siyahlı leopar çantası, deri mont gibi parçalardan belli oluyor. Bir de Jessica Alba gibi o da bıkmadan usanmadan Ugg giyiyor.

sienna-miller-3

sienna-miller-4

sienna-miler-5

12 Comments
  1. şu kırmızı botları bizden birinde görsek mesela Yeliz Yeşilmende hatta Süreyya Yalçında muhtemelen ‘kıro’ denir ama konu Sienna Miller olunca e bi de markası fiyatı bilinince kimse objektif davranamıyo :)

  2. üstüne geçidiği sıradan kapşonlu bile yakışıyor:) ne giyse yakışıor çok güsel:)

  3. yapmayın allah aşkına bu kadar büyütmeyin…günlük hayattan ele alalım.son fotoğraftaki hali rezalet bence.üstündeki bütün parçalar ayrı telden çalıyor renk olarak.gözlük pembe çanta kırmızı…

  4. 1.karedeki kombine bayıldım yahu :)) bütün reimlerdeki çantalarıda süper valla sienna işi biliyor ama arzununda dediği gibi son resimdeki kıyafetler felaket :)) ama belkide hep şık giymekten sıkılmıştır yazık arada öyle giyinmekte gerekiyor zaten köpeğini gezdirirkende topuklu giyecek hali yok hehe :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak