Son Trendlerden

jennifer-lopez

nicole-richie

jennifer-aniston

rihanna

Son zamanlarda ünlülerin kullandığı trend parçalar sırasıyla şu şekilde; püsküllü çantalar, maxi elbiseler, elbise üzerine beyaz ceketler, gri trençkotlar, jean şort ve blazer ceketler, kırmızı elbiseler, deri elbiseler, payetli etekler, soket çorap ayakkabı ikilisi, jean ceketler, transparan elbiseler, pudra rengi drape elbiseler, drape etekler ve siyah dantel elbiseler.

fotoğraflar: people

7 Comments
  1. jean şortlar ve maksi elbiseler güzel görünüyor kullanımları rahat ayrıca jessica albanın giyimi çok hoş olmuş…

  2. ÇOK ŞIK KOMBİNASYONLAR OLDUĞU GİBİ ALAKSIZ BİRBİRİNE YAKIŞMAYAN PARÇALARDA VAR BENCE…ÖRNEĞİN SOKET ÇORAP VE ATAKKABU İKİLİSİ BENCE VASAT,KIRMIZI ELBİSELER ÇOK ŞIK,PÜSKÜLLÜ ÇANTALARI ÇOK BEĞENDİMM,MAXİ ELBİSELERDE ÇOK ŞIK,PUDRA VE NUDE RENGİNE ÇOK TUTUYORUM HARİKA,BEYAZ TRENCHCOAT GIYMEM ASLA DOKTOR ONLUGU GIBI….

  3. ayakkabı corap kombinleri dısında gayet guzel buldum son trendler ;)

  4. ayyyy zaten dantel hayranı oldum bu yıl en çokda siyaha yakışıyor bence kırmızı elbiseleri çok beğendim giymem ama beğendim çok şık püsküllerle aram hiç yok ama o beyaz ceketler acayip yakışmış :)

  5. merhaba yeliz hn.yukarıdaki büyük resimlerden ikinci resim ve ortadaki bayan kim?üstündeki elbise hangi modacıya ait.günlerdir bu resme bakıp iç çekiyorum.bir elbise bu kadarmı şık olur.teşekkür ederim.

  6. Busecim büyük resimlerden ikinci ve ortadaki afet tabii ki Jennifer Lopez, ama elbiseyi ben de bilmiyorum.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak