Sophia Stil

   sophia-bush-stil5-copy

Amerikalı oyuncu Sophia Bush’un kendine has bir giyim  tarzı var. Doğal saçları, sade ama farklı stili ile dikkat çekiyor. Sezonun trend parçaları olan tulum, mini şort, zımbalı ayakkabı ve mini etek gibi parçaları kullanarak modayı yakından takip ettiğini gösteriyor.

sophia-bush-stil1sophia-bush-stil2sophia-bush-stil3sophia-bush-stil4

sophia-bush-stil6sophia-bush-stil7sophia-bush-stil81sophia-bush-stil9

 

10 Comments
  1. Tarzı güzel hoş kız. En sondaki elbisesi gözü acayip yoruyor bide elbise beyaz desenlerle bitiyor gibi komik bir vücut çıkmış ortaya:)

  2. sizce de çok yüksek bel giyinmiyorm mu?çok beğendiğimi söyleyemiyeceğim.ama ayakkabıları harika.birde koyu yeşil elbisesi yakışmış.

  3. Dar mavi elbise ve kahve rengi hırkalı kombinlerini beğendim.. diğerleri biraz abes durmuş üzerinde.. modeller güzel ama ben yakıştırmadım pek..

  4. evet bu kızı ve tarzını ben de begeniyorum… sadece bacakları biraz kalın ve bazen gereginden fazla bacaklarını ortaya çıkaran kıyafet giyiyor, onun yerine bacaklarını daha ince gösterecek şeyler giyse çok daha hoş durabilir :)

  5. 1.resimdeki kombin süper olmuş birde mxi elbisenin altındaki terlik çok hoş ayakkabılarına zaten dicek yok ama kıyafetleri pek hoş değil :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak