Steve Madden Püsküllü Çizme

Püsküllü çizmelerden edinmek isteyenler varsa Nişantaşı’nda birçok mağaza da çeşitli fiyat aralıklarıyla satılıyor. Örneğin Steve Madden vitrininden görüntülediğim uzun modelin fiyatı 200YTL. civarında. Nişantaşında diğer alternatif mağazalarda fiyatlar ise kalitesine göre değişiyor. 100- 59 YTL civarında.

18 Comments
 1. yelizciğim hafta sonları olmuyorsun sanırım dikkat ettimde hafta sonları yeni sayfalar olmuyor yeni araştırmaların içinde teşekkürler…

 2. steve madden nin benim bildiğim ankarada ayrı mağazası yok.bambi,hotiç,boynerden takip edebiliyorum.ayrı mağzası varsa söyleyin tabi kzılar….burdan çok şey aldım zamanında hepsindende memnun kaldım.modayı yakalayan güzel bir marka,bir de öle çok uçuk değil indirimleri takip edin kızlar….ellerine sağlık yeliz…

 3. nevruz, hafta sonları genelde sokaklardayım, arada ara vermek iyi oluyor ama bu demek değil ki hiç haber girmeyeceğim arada süprizler oluyor;) teşekkür ederim.

  maybe, genelde herkes memnun indirimleri de takip etmek lazım, önerin için teşekkürler.

  sevgiler

 4. maybe Ankarada tüm AVM lerde var. Antares ve Ankamall msl. Ben hafta sonu Antares tekine baktım. ciddi indirimler vardı.

 5. ben çok beğendim,böyle bir bot arıyodum zaten çok teşekkürler,h.sonu gidip bakayım.ama ben çok kararsızım uzun püsküllü botların hangi rengini önerirsiniz ???

  teşekkürler,sevgilerr :)))

 6. nefes, inanmıyorum mail adresin kalsın mı?:)

  Derya, bende senin gibi kararsız kalırdım üç rengide hoş. Ama kış ayında giyeceğin için yağmur çamuru da hesaba katarak karar ver derim. Koyu tonları seç mor yada kahve. Mor farklı kahve kullanışlı olur.

  Sevgiler

 7. yelizcim kalsın sorun değil :) mağzaya faydam olsun sahibini çok seviyorum. küçükte bir yer. ekonomik krizde hiçte fena olmaz.

 8. nefescim saol canım….panora bana yakın ya biliosun zaten:))))hep panoraya didiom hiç diğer yerlere gittiğim yok valla.arada armada ve cepa.ama en çok yakın olduğu için panora.şimdi bide 365 açıldı:))bakar kör olduğum için görmemişimdir.saol tekrar…

 9. valla yeliz sayende son moda ne varsa takip ediyorum..püsküllü botlardan mutlaka istiyorum ve sayende keşfettim..izmirde hotiç mağazasında var eğer getirdilerse hemen bakıcam..nıne west zaten hep baktığım yer…mutlaka alıcam…teşekkürler..

 10. nefescim, sana garip mailler falan gelir diye söyledim ne olur ne olmaz yani internette herşey olabiliyor dikkat etmek lazım.

  çağla, grisi hoş.

  ally, ilgine teşekkür ederim.

  sevgiler

 11. yok hiç garip mail almadım.ama dediğin doru. ben çok iyi niyetli düşündüğüm ,ç,n. nasıl olsa isteyen mail atıp adresi aldı. kaldırabilirsen sevinirim . tşk ederim :)))

 12. Bende Steve Madden’den bunların değişik bir modelinin grisini aldım Yeliz’cim hazır gençturkcell indirimi varken çok da uyguna geldi:)
  Ancak İzmir’de tüm ayakkabı imalatçıları modeli kapmış durumda her mağazada birkaç ton açığı ve kurdale detayı farklılaştırılmış olarak çeşitleri satılıyor.Yine de Steve Madden’deki daha güzel tavsiye ederim.Kıvrık kısımlarını açınca dizimin ortasına kadar uzuyor:):)

 13. Nefes, mailini sildim, eğer vermek istediğin biri olursa ben mailden o kişiye atarım, hatta bugün birine yolladım;)

  Ayşe, gençturkcell indirimi olduğunu dün Steve Madden’ e tekrar uğradığımda öğrendim;) buraya yazdığın çok iyi oldu, iyi günlerde kullan.

 14. 2 yıl sonra bu ürünü dün ankamall’den aldım. 99,90 liraya düşmüş. hoş görünüyor ama bacağı kavrayamıyor, biraz düşüyor o nedenle.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak