Stradivarius Kış Koleksiyonundan Görüntüler

 stradivarius-2009-kis

Stradivarius’un kış koleksiyonununa göz atmak için sitenin açılışındaki videoyu izleyebilirsiniz. Tayt, etek, şort, jean ve elbise gibi parçalarla ilham alınası kombineler oluşturulmuş. Site için tıklayın. Bu arada doğum günü hediyelerimden biri, Stradivarius’dan gri zımbalı kısa bot.

13 Comments
  1. stradivarius’a (nişantaşı)geçen cumartesi baktım, güllü tişörtleri beğendim. bu arada çiçek desenleri çıkmaya başlamış. Mangoda da iri çiçekli elbise ve bluzlar gördüm, indirime kadar dişimi sıkmaya çalışıcam:)

  2. çok begendim ne güzel vücutları var yahu ne giyseler yakışıyo:)

  3. dün uğradım şöyle bir bakındım bir hırka aldım çıktım.sıkıcı şeyler vardı bana göre.

  4. bi çanta beğendim, gittiğimde tekrar kalmamıştı. bayramüstü diye görevli kız gelebilir demişti ama bu gün yoktu. netten de alışveriş imkanı yok. zımbalı çanta modelleri yine var çokçana ama ben onu istiyorum.. :(

  5. yaa aslında süper marka ama çok fazla fri ve siyah var tyani canlı renkler yok :(

  6. Bende bugün şöyle bir uğradım zımba detaylı elbiseler gerçekten çok şıktı.Kendime skiny pantolon,kısa kürk ve zımba detaylı topuklu botlardan güzel bir kombin yaptım gayette hoş oldu herkeze öneririm.:)

  7. stradivariusa uzun zamandır gidemiyorum ama çok seviyorum modellerini hele de gömlekleri ve taytlarını tek geçerim . bu resimdeki ayakkabıya bayıldım çok güzell :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak