Straplez Elbise Modelleri

straplez-elbise31

justjared, celebrity-gossip
Yaz sezonunun en dikkat çeken trendlerinden biri uzun veya diz üstünde biten elbiseler. Özellikle straplez modeller hem günlük hemde gece gezmelerinde kullanılası modeller arasında yer alıyor. Gündüzleri daha çok geometrik, çiçek desenli romantik modeller tercih edilirken, gece davetlerde ise tek renk sade modeller kullanılılıyor. Straplez modellerin tercih edimesinin nedeni, omuzları açıkta bırakan zarif bir görüntüye sahip olması. Bir de straplez bir elbise giymeden önce biraz bronzlaşmanız yerinde olacaktır.

penelope_cruz-straplez-elbisenicole_richie_straplez-elbiselindsay_lohan_straplez-elbise

jessica-alba-straplez-elbisejenna_dewan_straplez-elbise_penelope_cruz-straplez-elbise

straplez-elbisestraplez-elbise-7straplez-elbise5

straplez-elbise4straplez-elbise2straple-elbise-6

8 Comments
  1. bence hepsi birbirinden şık modeller ben ayırım yapamadım şu güzel bu guzel dıye sanırım bu yaz oldukca cok goreceğiz straplez modelleri =))

  2. bende mezuniyet balosunda straplez elbise giymeyi düşünüyorum. elbise arama, bulma kısmı gözümü çok korkutuyo:( mağaza mağaza gezmeyi hiç sevmiyorum..

  3. hayranım zaten straplez elbiselere buluzlere yaz geldimi giyiyorum yaz bitene kadar çıkarmam :)çok şık duruyor….

  4. straplez elbise için debenhams’a mutlaka bakmalısınız, warehouse diye bir markaları var, çok şık ve kaliteli. bu ara 2. ürüne %50 promosyon yapıyorlar, kesinlikle gidip görülmeli. (cevahir avm’de)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak