Streç Jeanler

jeanler-1

jeanler-2

jeanler-3

jeanler-4

jeanler-5

Bu kış sezonu Jeanler iyice darlaşıyor.  Bir dönem moda olan ve yürürken zorluk çekilen streç jeanler yine moda. Fakat bu sefer fermuar ve cep detayları streç jeanleri farklılaştırıyor. Skinny jeanlerin yerini streç jeanler mi alacak dersiniz…

30 Comments
 1. çok düzgün bir fiziğiniz varsa bence olur yahu.. streç daha rahat bile olabilir hatta.. denemek lazım.. ben koyu lacivert ve gri rengi favoriledim jeande:)

 2. Bu jeanler hiç yabancı gelmedi:) Yıllar önce herkesin ayağında vardı ama yüksek belli olanları çok kötü duruyor.

  Yelizcim artık seni okumadan alışverişe çıkmıyorum. Teşekkürler..

 3. bu jeanler moda oldu ama lütfen büyük kalçalılar giymesin çok kötü duruyor ;)

 4. evet bır zamanlar benımde vardı eskılerı atmamak lazım demekkı:)) yelız saol herseyden sayende haberdar oluoruz

 5. deryaya katılıyorum geniş basenliler giyinemsin mumkunse hos bir goruntu cıkmıyor ortaya.lacıvert olanlar harika

 6. 5. resimdeki jeanlardan (koyu olandan arkalı önlü)lekeden 20 liraya aldım giyiyorum çok da hoş bence ama çok da dar olanları rahat ettirmiyor moda olsun die robot gibi dolaşamam :D

 7. 2.resimdeki jean çok güzel onun dışında yüksek belli olanlar hiçte hoş durmuyor, çok düzgün fiziği olanların giymesi gerek yoksa resmen görüntü kirliliği:))

 8. stretch jean dediğimiz şey skinny jeanin bir alt modeli zaten. Skinny jean üste tamamen oturan bütün modellere verilen genel ad, stretch ise içinde elastan olup esneyebilen bir kumaşa sahip kotlara verilen ad. Özetle her stretch jean skinny jeandir ana her skinny jean stretch değildir. Yani skinny jeanlerin yerini alması gibi bi durum söz konusu olamaz.

 9. Skinnyden daha rahat bile olabilir bence.Tabii anahtar sözcük(ler): DÜZGÜN FİZİK :)

 10. harika bence özleliklede koyu lacivert olalnalr kışın tuniklerle kısa ceketlerle süper olur

 11. skinny jeanlerin hepsi dar değilki hafif bol olanlarda var lütfen streçle ikisini aynı kategoriye sokmayalım burada bilmişliklik de yapmayalım.

 12. Çok eğeniyorum duruşunu, bu sene buz mavisi bir tane almak istiyorum umarım bulabilirim.

 13. çok güseller dar jeanler e bayılıorm muhteşem duruolar rahat oldukları gbi kullanışlılarda

 14. İnanılmaz rahat olduğu için tavsiye ederim..evet herkese yakışmıyor ama nasıl giyildiğine bağlı; üzerine uzun bir kazakla büyük kalçalılar da kışın gayet güzel olabilir.her dolapta bulunması gereken bir parça bence

 15. Skinny jean’den şöyle bi farkları var, skinny’nin fiziğiniz mükemmel olmasa da yakışma ihtimali daha fazla.

  Botların içine koymak için falan güzel olabilir. Tuniklerle ya da yırtık pırtık bol kazaklarla(trend alarmı!) birlikte giymek için tayta alternatif olabilir.

  Aslında hiç sevmiyorum bunları. Modasının geçtiğine çok sevinmiştim. Ufak bi’ “Armut”um, “muz” değilim ki yakışsın. :D
  Ama dolapta koyu renkli ve üstte kötü durmayanlarından bi’ tane bulundurmak fena olmaz.

 16. sadece büyük kalçalılar değil tabi asıl püf nokta bacakları ( kaval kemikleri ) arasında 30=> cm mesafe olanlar bence onlar hiç giymesin… :)) Allah’ın yarattığı ama aynayada bakmalı yani insan :))))

 17. fiziği düzgün olanlarda hoş duruyor bende çoğunlukla skinny jeans giyerim bir tanede bundan edinmek lazım kışın uzun çizmeler ve ugg ile de güzel olur…

 18. Şimdi ben skinny jean e bayılıyorum zaten 2 tane var o da ölçülerime uygun duruyor.Yalnız baktım da streç jean e aşık oldum fakat benim koca totom bu jean de igrenç görünecek böüüühhh(aglama efekti) Tüüü benim fizige dee tüü streç jeanın güzelligine de:((

 19. allahım giriyorum buraya nasıl motive oluyorum yaa sağır kedi kopardın beni yaa canımsın :))

 20. Skinny jeanlerin hepsi bacakların tamamını sarmaz.Bazı modelleri vardır ki kalça ve basen kısmını sarar,diz altına hafif bollaşarak gider.Streç jeanin özelliğiyse kalçadan itibaren vücudu tamamiyle sarıyor olmasıdır.Bir nevii tayt görevi gördüğünü söyleyebiliriz.Dolayısıyla streç jean ve skinny aynı kefeye konulamaz.
  Babet ile sandaleti aynı kefeye koyabilir miyiz? Aralarında ortak bir özellik var,o da topuksuz olmaları.Fakat bu ortak özellik ikisinin de aynı olmadığı gerçeğini değiştiremez.
  Skinny ve streç jeanin de ortak özelliği basen ve kalçayı sarıyor olmasıdır.Aralarındaki ayrımsa diz altına gidişatıdır.
  Bu anlamda sevgili MELİS’e katılıyorum.

 21. skinny jeanleri nerede bulabiliriz die soranlara; dün bershka’da gördüm çok da hoşuma gitti açık buz rengini denedim.kot gerçekten likralıda olduğu için vücudu çok güzel sarıyor ve skinnyden daha rahat aslında.çok hoşuma gitmesine rağmen cesaret edip almadım çünkü çok üste oturuyor e haliyle de çok dikkat çekici.almak isteyenler pull&bear a da bakmamlılar orda da gödüm sanırım

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak