Style Butik’te Kredi Kartı İle Satış Başlamıştır

style-butik01

Arkadaşlar geçen hafta açmış olduğum “Style Butik” için sanal pos aktif  hale geldi. Artık kredi kartınız ile www.stylebutik.com ‘dan güvenli bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Sanal pos altyapımızda, internet üzerinde yapılan alışverişlerde en güvenli sistem olan 3-D SECURE altyapısını kullanmaktayız
3-D SECURE ile sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi veya ödeme cep telefonuna gönderilen SMS şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Üye olmak için tıklayın.

Ürünlerle ilgili her türlü sorularınız ( farklı bedenler, ölçü, doku ) için stylebutik@hotmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Sevgiler

11 Comments
  1. yaa yelizcimmm şu 3-D olayını hiç sevmiyorummm,sırf bu yüzden alışveriş yapamayabilirim yani :)
    bankayı haberdar etmek gerek ya bu iş için,üşeniyorummm :))

  2. Serap bankayı aramana gerek yok, ödeme işlemi sırasında bir seçenek ile aktif hale geliyor. Çok yakında bu sistem zorunlu hale gelecek.
    Önemli olan güvenlik.

  3. ayy yelizcim bunu söylediğin için çok teşekkür ederim,bankayı aramaya gerek olmadığı için çok mutluyum,bundan haberim yoktu inan ki :)
    ozamn alışveriş beni bekliyorrr :))

  4. hayırlı olsun gerçekten güzel ama beden yok malesef hep 36 beden var genelde:(

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak