Süet Bot Zamanı

jessica-alba-01
Claudia-Schiffer-2011_01_17_ontheschoolruninLondon7

Victoria_Beckham_leaving_Show_0038-(1)

Son haftalarda Jessica Alba, Victoria Beckham, Ashlee Simpson ve Rachel Bilson gibi isimler kısa süet bot giyiyorlar. Kovboy, askeri ve topuklu klasik tarzda tercih ettikleri bu botları, etek ve  jean gibi parçalarla kombinlemişler.  Süet botlarınızı yağışlı, çamurlu havalarda giymeyin, temizliği inanılmaz zor oluyor.  Benim geçen yıl aldığım botlarımdan biri leke içerisinde ne yaptıysam lekeleri çıkarmayı başaramadım..

6 Comments
  1. jessica alba her zamanki gibi muhteşem görünüyor çok beğeniyorum stilini ve kendini:)

  2. şu gerçek hayvan kürkü modasını yeniden hortlatan insanlardan nefret ediyorum. giyecek başka hiçbir şey kalmadı mı, teknoloji ne kadar ilerledi imitasyon giyilse ne olur? insanlar hava yapıcaklar diye o hayvanlar ne koşullarda öldürülüyor haberleri var mı acaba. lütfen buradaki arkadaşlar da bu konuda hassasiyet göstersinler. sizler bilinçli ve makul insanlarsınız. Yeliz Hanım sizden de rica ediyorum bu konuya parmak basın, siz sevilerek takip edilen bir bloggersınız.

    Teşekkür ediyorum,

  3. viki yevrummmm yine harikasın onun pailerinin aynısından bendede var tabi onunki eminim loubuttin :)) benimkiler inci :)

  4. bazı ayakkabı tamircileri özellikle alışveriş merkezi içindekiler süvet ayakkabıları, çizmeleri temizliyolar.biraz masraflı ama yeni gibi oluyolar…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak