Süleyman Demirel Defilesi

suleyman-demirel-37

suleyman-demirel-35

suleyman-demirel-54

Dün akşam Swissotel’de  Süleyman Demirel Defilesi’ne katıldım. Sahibi olduğu Azor markası ile hazır giyim sektöründe birçok projeye imza atan ve Demet Akalın gibi birçok ünlüyü giydiren tasarımcı Süleyman Demirel, ilk haute couture defilesini gerçekleştirmiş oldu. Öner Evez’in koreografisini üstlendiği defilede, tül ve devasa metallerden oluşan elbiseler dikkat çekti. Fuşya, mercan, turkuaz, mor, kırmızı vb gibi parlak renklerden oluşan koleksiyonda bol aksesuarlı kabarık  tuvaletler, vücuda oturan fırfırlı, gül detaylı elbiseler yer alıyordu.

9 Comments
  1. bu beğenmedim diyenlerin meslekleri ne acaba merak ettim ? Tr standartlarının üstünde bi organizasyon ve show , ayrıca elbiseleri anlamaktır önemli olan bi bakın bakalım ?

  2. süperrrr ya tam benim tarzım ne üdüğü belli olmayan bi tarzı var :):):):) karışık kuruşukkkk :)

  3. evet güzel olan bır kac dızayn var fakat hepsı ayrı bır parca gıbı degerlendırıldıgınde. defıle konsepti benımsenmemıs sanırım story board olmadan yapılmıs bır defıle bu. kumaslar cok bagımsız renklerın bagımsızlıgı bır sekılde anlanabılır lakın kumasların ya dızım sırası olması lazım yada bellı bır grup kullanılması lazım burada cok dagınıklasmıs. urunlerde ıse abartıya kacılması bazılarında harıka olmus yakısmıs dagıtılması bılınmıs fakat cok kucuk parcaları aynı yerde kullanması kostume dondurmus ısı abıye tarzından cıkıp. Tebrıklerr sergınız ıcın emeklerınıze saglık

  4. hepsi birbinden güzel kabarık elbiseler renklerde hoş.bir modelist olarak çok hoşuma gtiti defile

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak