Süreyya Yalçın Bodrum’da Objektiflere Yakalandı

sureyya_yalcin_bikini_yeni2

sureyya_yalcin_bikini_yeni1

fotoğraflar: uçankuş

Süreyya Yalçın, Bodrumda sezonu açmış. Lola Beach’te objektiflere yakalanan Süreyya Yalçın biraz kilo almış. Süreyya Yalçın’ın mayokinisindeki işlemeler de dikkat çekiyor.

20 Comments
 1. süreyya:)iyy bu kızı yakından görsem korkarım sanırım.hiç beğenmiyorum..bacaklarının duruşu hoş ama popo kısmı biraz löp löp duruyor.bende de var o sorun napcaz bakalım:))))

 2. ________________
  ııyyykkk ııykkkkk nefrett ediyorumm bu kızdann yaaa!
  Çokk çirkinn herşeyii iLee berbaatt beğenmediimm :D
  Keşke PARAsıı kadarr beynide olsa!
  ________________

 3. junıor bülent ersoy ama bacak boyu uzunmuş yaa valla çok kötü bi dert bacak boyunun kısa olması :( yeliz aslında bunla da ilgili bi post yapsan ne giysek uzun durur bacaklar :)

 4. hiç kıvrımı yok, bülent ersoy bile daha yuvarlak hatlıdır. kalça, bel oyuntusu falan sıfır kızda, biraz spor yapsa belki şekillenir ama nerdeeee?

 5. ne yalan söyliyim bende bu kadını görünce korkuyorumm:) kilo almış evet ama öncedende hiç zayıf değildi ki zaten:) o kadar para bende olsa Adriana Lima olurum valla:)

 6. nilo, elma vücut spor yapsa bile şekillenmez. fergie, çağla şikel, pınar altuğ, gisele.. hepsi evet çok güzel vücutlu kadınlar olarak bilinirler, ama aslında hepsi de belsizdir..

  bu kadın kilo almamış sanki, hep böyle değil miydi, aslında ne kadar hoş bacakları ve ten rengi var. bu resimde bu kadar sade giyinmiş olmasına şaşırdım, genelde plajda bile sivri topuklu boncuklu sandalatler giyerdi ya.

  yelizin dediği gibi mayokini çok hoş, bu kız nadiren de olsa güzel parçalar giyebiliyor.

 7. poposu ve bel kısmı çok feci görünüyorr
  mayokini hiç uymamış o yüzden orantısız oldugu için vücudu :)

 8. kapkara yaaa öcü gbi o kadar para var ama yetmiyor işte güzelleşmeye. limit o kadar napcan

 9. ya bence zayıflamış geçen yıl teknedeki hallerinden sdaha zayıf görünüo tombikti zaten…ama bu yıl sahhilde daha sade gibi:D

 10. hakikaten pek kilo almış bence herşeyden önemli SÜREYYA YALÇIN tbmmde falanda konuşulsun bu soruna bi çözüm bulunsun…

 11. bu kız birini tutmalı ve o kişi ona sürekli kaç yaşında olduğunu hatırlatmalı, vucudu giyim tarzı makyajı hali tavrı hiç bişiyi yaşına uygun değil ve bu yüzdende basit duruyor bence… sevmiyorum bu kızı

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak