Modacı Adayı Süreyya Yalçın

sureyya_yalcin_bikini_yeni2

Süreyya Yalçın’da modacılar kervanına giriyormuş.  Savaş Ay’a roportaj veren Süreyya Yalçın, “Bir süre daha bekleyeceğim. Sonra kolları sıvama vakti gelecek. Kendi yaratacağım, kendi başıma kurup büyüteceğim bir işim olsun diye düşünüyorum. Moda işi olacak. Tasarımlarımdan oluşacak. Türkiye’den ve dışarıdan yüreklendirici destek var”demiş.

Son yıllarda yurtdışındaki trend ülkemize de sıçramış durumda. Objektifler önünde olan moda ikonları birer birer moda sektörüne girmeye başladılar.

19 Comments
 1. bizim memlekette bişey olmak ne kadar kolay yelizcim.bu işin eğitimi var emeği var.kaldı ki modacı olmak…

 2. Süreyya yalçın çok hoş bir bayan…Ayrıca çok ta zevkli…Biraz fazla kokoş ama yakıştırıyo…Tasarımları güzel olabilir…

 3. geçen hafta bodrumda bizzat gördüm kendisini. nurcum bilmiyorum yakından gördün mü ama… ben pek beğenmedim yüzünü.. ya ağır bir makyaj vardı bilmiyorum özellikle dudaklarını beğenmedim. ama vucudu güzel :)

  bugünde cevahirde eda taşpınar vardı. göründüğünden daha hoş hatunmuş. fiziğini zaten beğeniyordum ama yüzüde güzelmiş.. :)

 4. süpermiş geç bile kaldı:))yaşından çok olgun gözükmek için elinden geleni yapıyor:)iyi ya da kötü kendi olması dışında bir özelliği yok bence..eda taşpınar çok hoş gerçekten,neden se süreyya yalçın dendiği zaman hemen eda taşpınar geliyor ardından,hangisi dersekk tabi ki eda taşpınar:)

 5. ya ben gerçekten anlmıyorum bu ikoncanların ivana dışında hepsi çok çirkin yahu.bizim sosyetemiz neden böyle görgüsüz gerçekten bilmiyorum.paramı var?hep abartılı giyiniyim,dikkat çekiyim,çok bronzlaşayım,herşeyin en pahalısını ilk ben alayım.bukadar düz bi mantık yok.bu siteye girip baktığımıza göre bi çoğumuz modayı takip ediyoruz.sizce neden bu sitede dahil olmak üzere hiç bu kadınları takip etmiyoruz?kendi adıma konuşiyim ben beyenmiyorum stillerini.çok abartılı herşeyi.hele bu kadının kalçası yok.neresi düzgün fizik.popo dümdüz.

  ama son brezilyalı ikoncan gelmiş adını hatırlayamıyorum.o taş.allah için yani:)

 6. ivana sert eda taşpınar son olarakta süreyya yalçın kabus gıbıler bence benım çevremde olsa bu ınsanlar olabıldığımce uzağa kaçarım heralde çok yapaylarr sevgılı veya eş parasıyla gorgusuzce alıp takıp takıştırıyolar.daha onceden cafe açma populerdı şimdi modaya el attılar sırada ne var bılmıyorum bızden uzak olsunlarr…

 7. ya ben anlamıyorum bu ülkede “cemiyet(!)” hayatında olan, yani zengin kocası/babası olup da elinden hiçbir iş gelmeyen bütün kadınlar ben modacı oldum diye geziyor. İşin kötüsü bizim gazetelerimiz de bir süre sonra bu insanların önüne modacı unvanını koyuyor.

  ben bunca senedir tasarım yapıyorum, resim yapıyorum ama halen kendime sanatçı/modacı diyemiyorum….

  Bu insanlar modacıysa Hüseyin Çağlayan, John Galliano, Oscar De La Renta, Christian Lacroix ne oluyor çok merak ediyorum. Türkiye’de herkes modacı, ne biliyorlar moda hakkında büyük tasarımcıların kıyafetlerini giymekten başka çok merak ediyorum…..

 8. yasemine katılıyorumm, vücudu berbat, göbek+yan bağlar yağ dolu, popo hiç yok…
  parası var diye itibar gören zaat başka bişi diil…

 9. tarzını,tipini,giydiklerini,duruşunu..hiç bir şeyini beğenmiyorum..sineme katılıyorum…modaya el atacağına kendine bir modacı bulsun..acilde spora başlasın..homini gırtlak pufidi kandiii tumba yatak:))..olmaz..hantal ve rüküş:))her beğendiği adamada nikah basması çok komik:))

 10. çok saçma! maddi durumu iyi diye giyiniyo marka kıyafetleri. bide bu moda kıyafetleri ilk o giydi vay vuy diyen insanlar bunları modadan çok iyi anlıyormuş gibi sen modacı ol diye gaza getiriyorlar.(yüreklendirici diye tabir ettiği) sonra durum bu.. tasarımları yaptırcak birileri de bulunur mutlaka, danışman olcak oda sözde. sonra kendi yapmış gibi karşımıza tasarımcı diye çıkacak. tasarımcı olmak böle birşey değil arkdaşlar. öncelikle kabiliyet ve kurgulama gücü ister. belli bir tarz ister.

  yelizcim türkiyeden moda haberleri çıkıncada böle şeyler çıkıyor işte ne yazıkki üzüldüm…teşekkürler haber için.

 11. Bizim ülkemizde birşeylere el atmak ve onun uzmanı(!)(?) olmak ne kadar kolay yaaa!
  Babasından,kocasından parayı bulan herkes modaya el atıyor,iki gün sonra gazetede modacı(!) bilmem ne… diye yayınlanıyorlar.Bu ne ya!Bu kadar kolay mı? Ayrıca YASEMİN’e katılıyorum.Bizim “sosyete” kısmımız neden böyle?Herşeyin en pahalısını alayım,şuradan getirteyim,ilk ben kapayım,onda olan bendede olsun,yakışsada yakışmasada dikkat çekeyim..Bu ne biçim bir mantıktır!
  Son olarak; Süreyya Yalçın değil modacı olmak modayı bile takip edemez.Konuşmaya bile gerek yok sonuç oldukça açık…

 12. medyanın şişirdiği parası olmasının dışında özelliği bulunmayan kimi insanlar bişekilde hemen ünlü oluyo,reklamını da çok güzel yapıyo..tasarlar veya tasarlamaz kimse karışmaz ona ama canını dişene takarak çalışmış, yetenekli genç tasarımcıları düşünüyorum bunları görünce..onları haberi yapılmaz hiçbizaman..demekki modaya değil sosyetiklere hep önem veriliyo..

 13. arkadaşlar son ikoncan!!ımız var demiştim ismini hatırlayamamıştım.Martha Graeff’mış ismi.kendisi brezilyalı.ama bu kadın belki ikoncan olmayı hakedebilir bence.enazından kendisi güzel ve çok da göz önünde dolaşmıyo.tarzını beyendim diyebilirim.

  mesela genelde burda da olduğu gibi evet yabancı starları takip edebiliyoruz.olabilir bu konuda çok da milliyetçi olamicam üzgünüm.çünkü basınımızında dayatmasıyla gözümüze moda ikonu olarak sokulanlar gerçekten çok komik olmaya başladı.bunu hakedenlerde yok değil tabiki güzel ülkemde.ve fakat yabancı ünlüler farkettiyseniz moda olanı gözümüze sokmaktansa kendi tarzlarını moda yapabilme gücüne sahipler.hemde 10 kaplan gücünde.bechamlar hakkında yorum yapmıyorum=) ama olsen ikizleri bu konuda yaşlarına rağmen oldukça başarılı bana göre.

 14. çok kötü bir fiziği var kalçaları ne kadar düşük giyimi zaten ortada yasemine katılıyorum bence bunların tarzı tamamen kendi güveni olmayan insan tarzı…eda tşpınarı ayrı tutuyorum onu çok beyeniyorum…

 15. yoooooo güzel bir bayan.o kadar yanmasına rağmen hala güzel.ben beyeniyorum.ve çok seviyorum

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak