Tatilden

tatilden

Yaklaşık üç haftadır Karadeniz’de tatildeyim. Geçen senelerde çok sık yağmur yağan Karadeniz, sıcaklardan nasibini almış durumda. Bu durumdan mutsuz olduğum söylenemez:)

Tatilde de sizleri mümkün oldukça yalnız bırakmamaya çalışıyorum. Tabiki bir blogger’in yanında olması gerekenleri plajda bile yanımdan ayırmıyorum. Iphone, fotoğraf makinem, yeni Macbook’um ve çekmeyen Turkcell 3G:) İstanbul dışında malesef Turkcell’in çekim gücüne rastlayamadık.

Mac Challenge” projesi kapsamında bana verilen Macbook Pro’yu Cuma günü kullanmaya başladım. Genelde kullanımının zor olduğuna dair yorumlar aldım ama bu kısa süre zarfında pek zorluk çektiğim söylenemez. Sürekli kullandığım programlar olan Word, Ftp, Firefox ve Photoshop Mac’te de çalışıyor hemde Pc’den çok daha hızlı. Özellikle şarjından çok memnum kaldım. 2 hafta plajda prize yakın yere oturacağım diye köşe kapmaca oynamak zorunda kalmıştım. Mac’in şarjı 6-7 saatten fazla gidiyor.

26 Comments
 1. isteriz isterizzz bizde isterizzz :))) canım benim kardeniz harika send eöylesin iyi tatiller eteğin çok hoş bu arada :)

 2. ii tatiller yeliz’cim oh vala bizim içinde gez. şapkanda çok cici hee =) macbook pro’nda pek bi yakışmış =)

 3. Yelizcim iyi tatiller… bende bir haftadır yoktum, hemen açtım baktım yeliz neler yapmış diye. Evet şapkan çok yakışmış :)

 4. iyi tatilller yelizciiiiimmmm bol bool gez bizim içinde :( annemın memleketı :))) şapkana bayıldım bu arada cnm cok yakısmıs

 5. iyi tatiller yelizcim…gene formundasın :):) bu arada bende Karadenizliyim yani Ordulu :)))

 6. Yeliz sende benim gibi bu yaz karadeniz tatili yaptın demek :)Karadeniz gibisi yok vallahi yaa… ayrıca çok kısa sürede o kadar yandın ki gerçekten Karadeniz bu yaz çok sıcaktı :) şimdiden özledim memleketimi :)

 7. iyi tatiller yelizcim her zamanki gibi muhteşemsin yine mac iyi günlerde kullan….

 8. yeliz ablacım iyi tatiller ..bu arada bir vodafone’cu olarak vodafone vodemnet diyorummmmm :)

 9. Kızlar, evet Karadenizliyim:) çok teşekkür ederim.

  Tuğba, Zara’da benzeri var ama bu Bershka, altında gri dantel var..

  Özlem, şapka Mudo’dan ..

  Zeynep Özge, dikkatli olduğum için sorun olmuyor:)

  İbrahim, açılış süresi, photoshop’ta takılma olmaması ve fotoğraflar arasındaki gezinti gibi detaylarda pc’den daha hızlı..

  Natali, senin gibi benimde en kısa zamanda kılıf almam lazım:)

 10. “yeliz napiin daaa?”
  “beni biliiin da ağşama gadar digeliyim bura”

  :) ordulu hemşolara selam.. gidemedim çok özlüyoree!!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak