Tayt ve Çorap Üzerine Açık Ayakkabı

taytveacikayakkabilar.jpg

Geçtiğimiz günlerde açık ayakkabılar ve sandeletler üzerine giyilen tayt, opak ve şoset çoraplardan bahsetmiştim. Hatta bununla ilgili yapılan yorumlarda bu tarzın kırsal kesimlerde çok sık giyildiği ve kötü bir görüntü olduğu konusundaydı.

Kate Moss, Scarlett Johansson ve Heidi Klum açık ayakkabıların içerisine tayt giyen ünlülerimizden. Peki siz bu şekilde giyer misiniz?

{democracy:10}
16 Comments
  1. kesinlikle giymem ne o öle iğrenç ötesi bişey asla giymem kendi modamı kendim yaratıyom zaten:)

  2. bencede igrenç duruyo ya ama herkesin zevki ayrı tabi giyenler demekki yakıştırıyolar ben kendime kesinlikle yakıştırmıyorum. igrençççççç

  3. tabiki coq hoss..herkesde hos durmayabilir ama ben giyenlerdenim we de hos durduqnu düşünüorum..farklı olmak we yaratıcı olmak isteen warsa giysin derim…hade ALLAH’a emanet oln…:):)

  4. bence iğrencin ötesinin de ötesi.bana bu kıyafetlerin üstüne para verseler giy die HAYATTA giymem.zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence bunları giyerim diyenlerin hepsi ZEVKSİZZZZZ….

  5. bunu eskiden köylüler giyerdi açık ayakkabıyla ayaklarına eski türk filmlerinde falan da hep o kırsal kesimin giyimidir zaten dikkat ederseniz, birşey moda oldu diye hemen herkesin çok güzel demesini çözemiyorum zevk işte…

  6. o zaman ne kadar zevklilermiş o köylüler öyle değil mi.köylüler giyse ne olurmuş ayrıca .

  7. bayılıyorum çünkü moda, ben moda ve trend olan şeyleri severim. Bu siteyide modayı takip etmek için takip ediyorum.Artık anlayan anlamıştır ne demek istediğimi.

  8. Siyah çorap olduktan sonra giyilebilir, gayette güzel ve şık duruyor bence..

  9. şu anda korkunç geliyor ama ileride belki de çok güzel duruyor derim ve giyerim

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak