Tepe Home / Aksesuar Şovu

vazolar.jpg

Geçen haftalarda Tepe Home’ a uğradım. Akseuarlar grubunda inanılmaz artış vardı. Özellikle kafanızda belirli birşey yoksa kararsızsanız,  hangi odayı ne şekilde döşeyeceğinize yada hangi aksesuarları kullanacağınıza kadar oldukça güzel fikirler edinebilirsiniz. Bir çok renk, model alternatifleri raflarda mobilyalarla birlikte sergilenmiş. Tabi bunu yapanlardan Mudo ve Papetland mağazalarının da hakkını yememek lazım :) Mümkünse fırsat buldukça ziyaretleriniz her biri için olsun. En çok çeşit fazlalığı olan mağazaları zaten Maslak civarında.

5 Comments
 1. tepe home u seviyorum..geçen sene yeliz mutfak için saklama kaplarına bakmıştım…böyle renkli,üzerinde hayvancıklar çizgi kahramanları var,kelepçeli açılıyor..ama nişanlım aldırmadı:((yok efendim çocukçaymış:)))aksesuardada ahşap görünümlü tek renklileri,gümüşü seviyorum…vazo kocaman olucak…elien sağlık yeliz:))

 2. tepe home un metrocity mağazasından 24.03.2009 da yatak odası ve oturma grubu aldım. Satış elemanı Ersal Özdemir oturma grubunun 22.04.2009 da teslim edileceğini fakat mail göndererek 15.04.2009 da yatak odasının teslim tarihi ile beraber teslim edilebileceğini söyledi.Bu gün 16.04.2009 olmasına rağmen ben henüz almış olduğum mobilyaları alamadığım gibi 14.04.2009 da müşteri hizmetlerinden beni arayarak kumaş stoklarının kalmadığı ve bu yüzden mobilyaların 27.04.2009 da teslimatının gerçekleşeceğini ifade ediyolar ve benim hiç bir şekilde hak iddaa edemeyeceğimi söylüyorlar ve bunu söyleyen yetkili tepe home mağazasının müşteri hizmeti. Böyle bir satış prensibinin olup olmadığını ve müşteriyi bu şekilde mağdur etmeye haklarının olup olmadığını anlamak çok güç. henüz bana haklısınız efendim demektense yardımcı olacak bir yetkili bulamadım. bu duygularımı sizlerle paylaşarak alışverişlerinizden dikkat etmenizi paranızla rezil olmamanızı istediğimden dolayı yazdım.

 3. Tepe Home çeşit olarak gerçekten güzel. Yıllardır zevkle alışveriş yaptığımız mekanımız.
  Ama kalite anlamında bazı sorunları var. Elbise dolabımın içindeki askı plastikleri kırıldı. Belliki plastik kalitesiz ama bana verilen cevap ” çok elbise asmışsınızdır” oldu.
  Ben de kaç elbise asabileceğimizi tanımlayın o halde dedim. başka çarem olmadığı için de iki adet uyduruk plastiğe 5TL verip aldım.
  Bundan sonra oradan birşey alırsam bu ayrıntılara dikkat edeceğim.

 4. tepehome dan corner takım aldım defolu urun gonderdiler.gunlerce ugrastan sonr eksper gonderebildiler..hatalarını kabul edeli bir hafta oldu hala iademi yapadılardevamlı sallamaktalar.sakın birsey almayın zaten teshirdekinden cokfarkı vekotusunu gonderiyorlar vrdiğiniz parann karsılıgını alamıyosunuz kısacası kazıklıyorlar.irmaprenibı yok musteri memnuniyeti sıfır.satıs sonrası hizmet anlayısları paraıza yazık

 5. tepe home ayrıcalıklı dekore dünyası teşekkürler emek veripte zor anlarımızı paylaşanlara çok mersi :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak