Tepeden Topuz

whitney_1

siennaTOPKNOTS

sjpTOPKNOTS

Sıcakların kendini iyice hissettirmeye başladığı şu günlerde saçınızı tepeden topuz yaparak rahatlamanın tam zamanı. Hollywood ünlüleri tepeden topuz modelini son zamanlarda sıklıkla kullanıyor. Doğal şekilde toplanan örgülerden sonra bu topuzlar da bu yazın popüler modelleri arasında.

23 Comments
 1. Ben gibi üşengeçlerin en güzel tercihi olsa gerek , çevremdekilerin çoğuda dalga geçer bu sebepten :)

 2. en favori modelimdir:)) ben çok seviyorum böle doğal topuz,kendime çok da yakıştırıorum ama tam tepede cadı gibi olanını deil :))

 3. ben bi türlü yapamıyorum ya dağınık olmuyo çok düzenli görünüyo ilkokul çocuklarına dönüyorum zaten bana yakışmıyo malesef..

 4. Bu modelleri görünce saçlarımı kestirdiğime bir kere daha pişman oldum

 5. bende saçlarım uzun olmasına rağmen beceremeyenlerdenin gerçi saç konusunda beceriksizliğimde kesin rakipsizimdir:))

 6. okulda çok yapıyorum kullanışlı oluyor :)) en çok jesica albaya yakışıyor tapuz ama ben kate ve mirandayıda çok beğendim :) bu arada sarah ne kadar kötü olmuş yaa yaşlanmış mı ne :((

 7. gerçekten çok rahat kullanışı tepeden topuzun hele birde saçların uzun olunca daha çok topuz yapma hissi geliyor dolayısıyla bu yöntemde pratik oluyor..

 8. sadece evde değil okulda,alışverişte heryerde en sevdiğim ve en çok tercih ettiğim model sevindim bu yüzden yakıştığınıda söylüyorlar daha ne olsuunnnn:D ama kısacık kestiricem saçlarımı:Dbence daha güzel

 9. bende çok seviyorum toplu saçı doğal topuz olsun at kuyruğu olsun bayılırım heleki bu havalarda çok iyi olyo

 10. Bu topuzlara bayılıyorum ama ne kadar bayılsamda kendimde uygulayamıyorum. =) Saçım uzun olsa bile olmuyor.Bunun bir püf noktası var mı? :))

 11. biraz salaş olsada bende seviorum…. sıcaklarda saç göresi gözüm yokk izmir yanıyo bile

 12. bndeee çok seviyorum tepeden topuzu ama malesef saçlarım çok uzun bnde çok hoşş durmuooo o yüzden at kuyruğuu ilee idare ediorumm :)::)

 13. Bence tam tersi gür olmayan saçta hoş durmuyor. Mesela benimkinde :( Çünkü kafadaki saçlar kabarık durmak yerine gidip iyice yapışıyor, arkadaki toğuz da minicik kare kuyruğu gibi kalıyor çirkin görünüyor :/

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak