Thalia C&A Koleksiyonu

thalia-c&a-15
thalia-c&a-05

Meksikalı ünlü şarkıcı Thalia, C&A ile ortaklaşa gerçekleştirdiği tasarımlar için objektif karşısına geçti. Beyonce ile de bir koleksiyon hazırlayan C&A’nın atılımları süreceğe benziyor.

10 Comments
  1. günlük giyilebilecek sıradan şeyler . ayrı bi havası yok yani ya da şık değil . sadece güzel

  2. hepsi harika ama onları harika yapan thalia. 11 senelik fanayım, 11 yaşında tanıdım onu ve o günden beri gördüğüm en güzel kadın. 0 estetik, 0 hata. gerçekten güzel olmak ne demek tüm dünyaya gösteriyor. ülkemizde fazla tanınmıyor çünkü sansasyonel bir hayatı yok. günlük giyilebilecek şeyler değil bence gece de kullanılabilir. çoğumuz günlük giyeceklerimizi seçerken platform topuklar, puantiyeler kullanmıyoruz. gerçi artık geceyi gündüze taşıyorlar nedense. kendilerini gösterip egolarını tatmin etmek için olmalı. thalia kadar güzelseniz bu sıradan diye tabir ettiğiniz koleksiyon içinde de göz alıcı olabilirsiniz. thalia yı eğer kaçırmamışsam ilk kez sitende görüyorum yeliz. bir çok galanın, defilenin vs. özel gecenin haberlerini paylaştın ama hepsinde thalia es geçilmişti. onu bu sayfada görmek beni çok mutlu etti. teşekkürler yeliz:)))

  3. bende bayılıyorum bu kadına, küçüklüğümde filmlerini izlerdim hep. burada saç rengine bayıldım saçlarımızda benziyor ileride bende bu renk boyatabilirim. Thalia bu sayfanda görmek çok güzel.. Teşekkürler Yeliz..

  4. hala yasıomu ya bu kadın ben kucuktum rosalında fln vardı sonra hıc gormedım guzel kadın keske hep gorsek

  5. ya bu kadın çok şeker yahu niye artık ortalıklarda görünmüyoki..ayrıca ne zaman thaliayı görsem aklıma nedense mariah carey geliyo çok benzetiyorum ikiside birbirinden tatlı hatunlar

  6. THALİA THALİA THALİA THALİAAAA YELİZ BİZE BU KADININ HEP HABERLERİNİ YOLLA YA ÇOOK SEVİYORUM GERÇEKTEN

  7. tasarımlar cok hos thalia daha hos :D thalia nın yeni haber ve resimlerini gormek isteyen arkadasları bloguma beklerim ;) ozthaly.blogcu.com

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak