Topshop 2008 Kış Sezonu Koleksiyonu

topshopkombin4.jpg

Topshop 2008 kış sezonu ürünlerini tek tek incelerken gözüm gri ve siyah tonlarına takıldı. Belirli ürünleri birleştirerek kombinledim. Kabanı çok sevdim belindeki fiyonk beni etkiledi sanırım.  Siyah şapka bu sezonun trendi, ben bu tarz şapkalardan takarmıyım bilemiyorum, sanırım daha yumuşak formda bere ve şapkaları seviyorum. Gri kat kat boncuklu bileklik çok cici, elde tutulan siyah clutch çanta bu sezon ve özellikle 2008 ilkbahar yaz sezonunun popüler modellerinden biri ama biz normal çantalarımıza sahip çıkmakta zorlanırken bu modellerle hırsızlara davetiye çıkarmış olacağız gibi geliyor bana sizce de öyle değil mi? Gri pileli etek ve uzun çizme ise çok rahat ve hoş ben bunları giyebilirim bence bir mahsuru yok:)

Kombinle ilgili diğer haberim, diğer haberim

yelizinbabeti.jpg

Gri tonlarından bahsetmişken yeni gıcır gıcır cici babetimi de araya sıkıştırmam lazım:)Peacocks’ a ikinci gidişimde gözüm bu gri payetli babete takıldı ve yaza hazırlık olsun diye aldım:) kumaş olduğu için inanılmaz rahat bir model, deri olanlar genelde çıplak ayağa giydiğimde canımı acıtır ve rahat edemem sanırım bu modeli keyifle kullanacağım. Fiyatı: 39.00 YTL.

11 Comments
  1. Topshop’un sitesinde fiyatlar euro olarak verilmiş. Şu an mağazada herşey %50 indirimde olduğu için fiyatlarını inan bilmiyorum:)
    Sevgiler

  2. Yeliz babetlerin çok şık güle güle giy.Ben çok düz ayakkabı giyemiyorum yani altı çok ince olmayacak o zaman sanki ayaklarım yere çarpıyor gibi geliyor.Yoksa bende kaçırmazdım.Topshop tan hiç alışvereiş yapmadım ama çok güzel ürünler sattıklarını biliyorum indirim bitmeden gidip bakmak lazım.Ayrıca babetlerin bende de mavi:))

  3. Seldacım, teşekkür ederim valla bütün mağazalar indirimde ve çok alternatif var:) gri babet mavi görünüyor desene tütütü:)

  4. mrb.sitenizde topshop a ait payetli elbise modelleri gördüm ya grisi bu sezonamı ait merak ediyorum ve onu almak istiyorummmmmmmmmmmmmm

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak