Topshop Makyaj Koleksiyonu Satışta

z6a01053695b916970c0133ed2d8463970b-550wiz6a01053695b916970c0134805dcdde970c-550wi

Topshop makyaj koleksiyonu Mayıs ayında satışa sunulacak. 97 parçadan oluşacak ve yılda 4-6 kez yenilenecek. Topshop göz kalemi fiyatı 8$, allıkların fiyatı ise 20$ civarında olacak. Topshop sever biri olarak bu ganimetlere dokunmayı merakla bekliyorum. Makyaj malzemesi konusunda biraz titiz olduğum için sanırım ojeler ve rujlar benim daha fazla ilgimi çekecektir.

20 Comments
 1. oo sırf çizgili ve puantiyeli siyah beyaz ambalajları bile beni etkilemeye yetti ^_^
  zaten herşeyi ambalajına kapılıp alıyorum! <3

 2. hesi, puantiyeyi görünce senin paketlerin aklıma geldi:) ambalajların cezbettiği kadar umarım ürünlerde güzeldir:)

 3. aman allahım ambalajlar geçrkten şirin ötesi yaa ama tabi alite ne durumda henüz yorum yapmak için erken :) tabi yelizcim dediğin gibi oje yada rujlar düşünmeden alınabilir :))

 4. ambalajı için alınır valla çok şekerler… yelizciiiiim bu arada benim alışverişi yayınlayacak mısın geçen hafta yollamıştım

 5. çok şeker…harika gözüküyorlar.
  yelizcim alakasız olacak ama id nin ürünlerini almak istiyorum fakat burda deneyebileceğim bir yer yok.internetten almayı düşünüyorum ve doğru karar vermek istiyorum.2 ay sonra düğünüm olacak.açıktan buğdaya doğru bir tenim var bana id nin hangi renk fondötenini önerirsin.tenden daha koyu duranları sevmiyorum.birde id nin hangi renk allığını önerebilirsin.hafif açık bir şeftali rengi istiyorum

 6. coconut, ben bir ara şeftali tonunu kullanıyordum ama artık eczanelerde de satılmıyor sanırım..

 7. Türkiye’de satılmayacağına göre ki bugün gidip sordum sizden bir cevap alamayınca, mac a rakip olamayacak çünkü sadece ingiltere ve abd de satılıyor olacak. Denemediğim kozmetik ürünü internetten almaktan yana olmadığım için abd’ye gidince mıncıklarım artık…

 8. internetten almayı düşünüyorum strawberry de ve gg da var.ama denemeden alacağım için renk konusunda kararsızım fondötenin light rengini alıyım diyorum.allığı niç bilmiyorum.

 9. sanırım ben biraz önyargılıyım bu hususta.Ancak çok iyi olduğunu okur,duyarsam belki deneyebilirim.Lakin ambalaj olayı sınıfı geçti.

 10. linkleri giremedimfakat strawberryde makyaj bölümünde bare escentuals kısmına tıklarsan idnin ürünlerini görebilirsin.fakat açık renkler kalmamış.gg de arama yerine id bare yazarsan çıkıyor.65 tlyede var 48 ede.ikiside orjinalmiş.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak