Topshop’dan Chanel Benzeri Çanta

Bayram tatilinde bir akşam üzeri Taksim taraflarında gezintiye çıkmıştık. Webte gördüğüm Topshop’un  Chanel benzeri çantasına şöyle bir dokundum. İkisinin arasında çok fark var tabiki ama kaliteli duruyor. Bu tarz bir çanta edinmek isterseniz adres belli bence durmayın. Sanırım fiyatı 59 ytl’di. Chanel’in çantasını kullanmadığım için hakkında yorum yapamayacağım ama bronzer ve rujunu kullanıyorum oldukça başarılı. Daha önce girdiğim bu haberden renk numaralarına bakabilirsiniz.

14 Comments
  1. top shop’un çantası hakikaten de fena değil güzel ve kibar bir görüntüsü var.ben geçen yaz top shop’tan kırmızı renkte bir çanta aldım ama iki ay içinde askısı koptu çok üzüldüm beğenerek almıştım.şimdi biraz tereddütlüyüm çanta konusunda ama top shop için genelleme de yapmak istemiyorum.

  2. Chanel la yanyana durunca ee göze batan detaylar var ama şudavarki fiyat farkıda göze batıyor :) Çok yelizcim alternatif ürünleri yana yana getirmen.

  3. topshop a bayılıyorum….çantadan mangoda vardı geçen sene indirimden 20ytl ye almıştım:))bunu görmemiştim geçen ordaydım ama…akşam çıkarken zincirli çanta süper oluo..çok şık yeliz

  4. geçtiğimiz sene hediye olarak doğumgünümde gerçeğini almıştım..çok severek kullanıyorum.. inşallah bir gün torunlarıma bırakabilirim :)

  5. Tabiiki Chanel diyorum. Gecen gun Chanel magazasina gittim. Cok guzel cantalar vardi. Yeni modellere bayildim :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak