Topshop’tan Yılbaşı İçin Kombinler

Yeni yıl için Topshop’da şıkır şıkır veya spor giyinmek isteyen hanımlar için kombinler var. En alt kombindeki lacivert salaş erkek beresinin sezon başında grisini almadığımız için şimdi dere tepe arıyoruz. Ayrıca o bere erkek reyonunda satılıyor bu kombinde işi ne anlamış değilim. Rengi de pek alakasız olmuş kahvesini kullansalarmış keşke. Shaya grubundaki çoğu markalarda belirli ürünlerde indirimler var. Topshop’da aynı şekilde. Beğendiğim ürünlerde de bas bas bağıran kare pankartlarla  %10 öğrenci indirimi yazısı yokmu sinir oluyorum. Bu durumda o ürünleri alacağımı sanıyorlarsa yanılıyorlar:)

16 Comments
 1. bugün uğradım topshop’a, indirim var ve fiyatlar gayet makul…
  ayrıca öğrencilere de indirim yapmışlar… :)

 2. İnanamıyorum Yelizcimmm,
  Koskoca Topshop nasıl bu kadar zevksiz kombinler yapar,yapmakla kalmayıpta bas bas yayarr…

  Yalnızca şu katkat olan eteği beğendim..:)

  Evet yaa o berenin orada işi ne??Anlamadım doğrusu.Ayrıca yer almasından öte pek beğenmedim.Afacan çocukların taktıkları berelere benziyor :):)

  Hanımlar bu arada,
  şu günlerde çok moda olan ankle botlar şu günlerde adilışıkta çok uygun.Normal fiyatı 79.90-189.90 arasıyken indirimle 59.90 ile 79.90 arası..

  Almak isteyenlere duyrulur..:)

 3. Kombinler nasıldır bilemicem ama kıyafetler ve aksesuarlar tek baslarına harıka bence!
  ÖZellikle o lacivert mont çok hoşuma gıttı.

 4. hepsi çok çok tatlı,bayıldımm her tarza uygun seçenekler ciddenn,özellikle şu saks mavili ve deri ceketle kombine bittimm.yılbaşında ne güzel olur kar yağsa,haydi düşünme giy topshop’sa:P

 5. maybecim sanada günaydın…hemen gidip top shoptan 2. sıradaki kombini alasım geldi…

 6. ya topshoptakı pembe elbıseyı hıcbıryerde bulamıyorum acaba yardımcı olma sansın varmı?yelızcım:)

 7. yaaa o pembe elbiseyi bende denemiştim çok yakışmıştı o an parama kıyıpta alamadım keşke alsaymışım şimdi hiç bir yerde bulamıyorum :((

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak