Transparan Modası


Madonna, Malin Akerman

Hana Soukupova, Lindsay Lohan


Fotoğraflar: celebrity-gossip.net
Madonna yeni filmi Filth And Wisdom’ın New York’taki galasında transparan elbiseler ve siyah elbiseler damgasını vardı. Siyah 2008 2009 kış sezonun favori renklerinden olduğu için sıkça karşımıza çıkıyor. Transparan modasını pek benimsemesekte birkaç sezon daha kıyafetleri süsleyecek gibi görünüyor. 2009 yaz sezonunun tanıtıldığı tüm defilelerde transparan kıyafetleri gördük. Fazla ileri gitmeden Lindsay Lohan gibi hafif bir etkiyle kullanılabilir diye düşünüyorum. Hana Soukupova’nın kıyafetide çok seksi olmuş.

9 Comments
  1. lindsay ölçülü davranmış daha hoş olmuş….teşirci görünmekle dişi görünmek arasında ince bir çizgi vardır.itici oluyor fazlası… :)))

  2. benim bi ricam olucak hana soukupovanın resmini bana yollayabilirmisin ?
    nedenini merak etmişindir cok sevdigim bir dostumun düğünü yakın tarans paran olmasada aradıgım elbise modeline yakın bu tarz bir elbise arıyorum siyah ve staples varsa alternatifte yollarsan sevinirim:)

  3. gerçekk hoşşş, we iyi taşınmışş hana’nın biraz fazlaa abartılıda olsaa en iyisii onda durmuş we madonnayıda geride bırakmış gözüküo ;) oldukça başarılı :)

  4. evet , madonna ve lindsay lohan gibi saçımı nasıl yapabilirim o şekli nasıl yapabilirim ? bir fikri olan varsa paylaşabilirmi ?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak