Transparan Modası

transparanmodasi-1.jpg
Fotoğraflar: elle
transparanmodasi-2.jpg
2008 yaz sezonunda transparan kıyafetlerin moda olduğundan daha önce bahsetmiştim. Ünlü yıldızlarda bu modayı takip ederek transparan kıyafetlerle karşımıza çıkmaya başladılar. Geçtiğimiz sezonlarda kullanılan tül ve şifon detaylar bu yaz tam anlamıyla kendinden söz ettirecek gibi görünüyor. Bu tarz kıyafetler çok iddialı olduğu için günlük hayatta kullanmak biraz cesaret isteyebilir.

8 Comments
 1. Kate Bosworth ve Aygness Deyn çok güzel taşımışlar bence. Kate’inki gibi sadece kolları transparan olursa neden olmasın ;) çok beğendim!

 2. güzelmişş….

  ama dünyada o kadar sorun var küresel ısınma ,ekonomik kriz bu marka olayına takılmış gidiyorsunuz marka diye ürüne verdiğiniz parayı daha ucuzuna ve çakmasını alın çakmalar günümüzde neredeyse aynı kalitede yapılıyor.yani o kadar sorun varken millet küresel ısınmayla uğraşırken siz burda tutmuşsunuz bir moda gidiyorsunuz.Gidin TEMA ya üye olun görünüşe o kadar değer veriyorsanız doğayada önem verin küresel ısınmadan dünya yok olunca diğer tarafta yok gucci pantolona 300 ytl vermiş bunu cennete alalım yada kıyafetlere çok para harcamış bunun kurumlara bağış yapmasına gerek yok demiyorlar.aklınızı başınıza alında biraz dünyaya ne oluyor diye düşünün…

 3. Natalie Portman’ın elbisesinde yukarıdan aşağıya inen mavi tüllerin elbiseye boyun ve göğüs dekoltesinden itibaren tutturulmuş olarak bugün Bostanlı’da iki butiğin vitrininde gördüm.Bu model burada tutmuş olmalı!

 4. gözde hn siz o zaman o sayfaları ziyaret edin.giyinmekte hayatın bi parçası.sürekli tek bi konuya yönelirsek nasıl rahatlıyacağız.

 5. Canay, gündeliğe mümkünse bu tarz modeller, kullanılmasın diyorum, bu arada hoşgeldin :)

  Gözde hanım, tavsiyeleriniz ve eleştirileriniz güzel de bizim bu konuda duyarsız olduğumuzu nerden biliyorsunuz?

  Ayşe, ben henüz buralarda göremedim, mutlaka bir yerlerde vardır.

  Nefes, burada kimse kimseyi pahalı marka ürünler almaya zorlamıyor ki gereksiz bir tartışma platformu yaratılıyor, her yerde vardır bu tarz şeyler çok fazla dikkate almamak lazım..

  Sevgiler

 6. ya bana bunları gıy deseer hayatta gıymm ustune para verseler yıne gıymm çıplak gezerım daha ıyı ya buu ne bole oralarını buralarını gosterıyolar ::D :D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak