Trençkot Modelleri

trenckot.jpg

Trençkot modelleri : Debenhams

Bahar ayında daha fazla kullanılan trençkotlar kaban giymekten sıkıldığımız zamanlarda  yardımınıza koşacak cinsten, uzun, kısa, ince ve kalın olan model alternatifleri var. Yurtdışında  ünlüler hem şıklıklarına şıklık katmak için hemde fazla kilolarını uzun olan modellerle kapatmak için daha çok tercih ediyorlar.

trenckot2.jpg

Trençkot Modelleri : TopShop

Gardroplarımızın senelerdir vazgeçilmez klasiği olan trençkotların özellikle son iki senedir renk renk olanları daha çok tercih ediliyor. İçine triko giyip şu mevsimde bile çok rahat kullanılabilir.

22 Comments
  1. Evet çok güzeller ama ben almayı düşünmüyorum. Baharlık modeller bunlar artık bahar diye birşey kalmadı. Ya yaz yada kış oluyor. Bu tarz kıyafetleri çok az kullanabiliyoruz. Bu tarz bir kaban almayı istiyorum ama. Bir de firmalara bir eleştirim olacak siyah her modelde güzel duruyor ancak siyah detay vermeyen bir renktir. Yani siyah olduğunda modeller fotoğraftan anlaşılmıyor. Webe koyarken bu fotoların renklerini açabilirler.
    Yelizciğim tebrik ederim yine çok güzel modeller bulmuşsun. Canım çekti :))

  2. yok yok almiycam zaten ;)) her beğendiğimizi alsaydık halimiz nice olurdu! alışverişe karşıyım ;oP

  3. bastaki grı kabana bayıldım fiyatı ne kadar cok merak ediyorum mağazzalarınız nerelerde

  4. modelleri çok beğendim nasıl temin edebilirim?ve fiatları nedir?en kısa zamanda haberdar ederseniz sevinirim teşekkürler

  5. bastakı grı kabanın fıatı nedır? ve nasıl temın edebılırım…cvb yazrsanız sevınırım tskler…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak