Trend: Islak Görünümlü Saçlar

2012 yaz defilelerinde podyumların favori modeli ıslak görünümlü saçlar. Victoria Beckham, VPL, Cushnie et Ochs, BCBG Max Azria , Alexander Wang , Yigal Azrouel, Carlos Miele , Proenza Schouler , Bottega Veneta, Ruffian ve Herve Leger defilelerinde göze çarpan bu saçlar 2012 yaz saç trendinin habercisi!

Aranızda saça parlaklık ve ıslak görünüm veren bakım ürünleri kullananlar varsa lütfen önerilerini paylaşsınlar. Ben özellikle parlaklık veren bakım ürünü arayışı içerisindeyim.

7 Comments
  1. Ben parlaklıktan ziyade nem peşindeydim, Phyto 9 beni çok mutlu etti, nemle birlikte doğal bir parlaklık ve form geldi saçlarıma. l’occitane dan severek kullandığım saç maskemle hep birlikte mutluyuz şu sıralar:)tavsiye ederim.

  2. Yeliz cim aynen. siyah saçlıyım pek matlaştı, fön sonrası ya da öncesi parlaklık veren bir ürün arıyorum. gliss minik serum gibi bişe denicem çıkıp alırsam birara. john frieda denedin mi sen?
    topuzlarda kullanılan ürünler daha mı farklı acaba?ışıl ışıl duruyor çünkü

  3. Esra, ben John Frieda şampuan, kremi, bakım kremi ve bakım spreyini vs kullanıyorum. Saçıma kuruttuktan sonra sürebileceğim şöyle serum gibi bir şey olsa parlaklık verse diyorum :)

  4. evet evet j.f finish %100 shine minicik tüpte sprey gördüm o da var mı sende? nasıl?
    serum öneren olsa da alsak :)

  5. boyle saçla pek zanletmiyorum dışarı çıkılsın özel geceler için belkide millet yağlı kafayı tarayıp gelmiş derr :)______________-

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak