Trend:Geniş Paça Pantolonlar

Derek-Lam02Christian-DiorJohn-PatrickAkris02

2011 yaz sezonu, geniş paça pantolonların hakimiyetinde geçecek gibi görünüyor. Daha çok yüksek bel modeller tercih edilecek. Christian Dior, Derek Lam, Alice + Olivia, Armani Collezioni, Donna Karan, Marc jacobs, Missoni, Ralph Lauren, Stella McCartney, YSL ve Valentino gibi dünya markaları, yaz koleksiyonlarında geniş paça pantolonlara sıklıkla yer veriyorlar.

6 Comments
  1. dar paça vücudu saran skinny jeanlerın goruntu bozukluguna neden olan pantolonlardan artık epey sıkılmıstık bu habere cok sevindim :) mınyon tıplı ve balık etlı bayanların vucudu saran jeanlar giyerek iyice kılolu ve kısa gorunduklerı bı gerçektı.yuksek beller ve bol paça pantolonlar bızı daha uzun ve ince gösterecek ,çok sevindim bu habere:)

  2. kesinlikle evet ben çok çok zayıf olduğum için en azından kamufle ediyoruz :) bu arada forever new de lacivert olanın çok çok benzeri var mühtiş duruyor şekerler :)

  3. Geniş paçalı pantolonları kombinlemek zor oluyor genelde geniş paça kullanıyorum ama ne bilim bir türlü içime sinemedi

  4. uzun olanlara daha çok yakıştırıyorum platform topukla minyon olanlar da istenilen seviyeye ulaşabilir tabi :)

  5. Ay ben popom yüzünden giyemiyorum fazla kalkım hep pantalonlari bir beden buyuk alıyorum belden bacaktan bol geliyor popodan oturuyor sonra tersiyle ugrasiyorumm bu bol pacalarida çok seviyorum ama daha da pipom varmis gibi gösteriyor bende dolgu touk guzel oluyor altına ben ne kadar dolgu touk sevmesemde

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak