Trendyol’da Haftanın Blogu Yeliz’in Dünyası

yeliztrendyol

Bugün Trendyol‘da haftanın blogu köşesine konuk oldum, bu linkten inceleyebilirsiniz. Henüz Trendyol üyesi değilseniz üye olmak için tıklayınız.

8 Comments
 1. Yelizin Dünyası’nı bilmeyen var mı merak ediyorum. Geçen arkadaşlarla muhabbet ederken seni öneriyordum grupta bütün kızlar takip ettiğini söyledi. Sen farklısın hep böyle kal.

 2. Merhaba..

  Ben sessiz takipcilerinizden biriyim.Trendyolu sizin sayenizde tanıdım,harika bir alışveriş sitesi.
  Röpörtajıda okudum çok güzel,ve sizi seçtikleri içinde sizi tebrik ediyorum.
  Çok başalısınız başarılar dilememe gerek yok,sadece devamını dileyebilirim.
  Herşeyiyle dörtdörtlük bir dünya Yelizin Dünyası : )

 3. Yeliz’cim blog ne demek senin sayende öğrendik. Trendyol ve Markafoni davetiyelerini senden aldım. Sen haberlerinle, ilgi ve alakanla bu işi çok iyi yapıyorsun. Kaliteli ve kalıcı olduğun için seni tebrik ederim.

 4. Blog takip etmeye seninle başladım. Uzun zamandan beri bloglarla ilgili beni rajatsız eden bişey var hazır yeri gelmişken belirtmek isterim. Modayla yakından uzaktan ilgisi olmayan, kendisini bile giydiremeyen blog sahiplerinin başkalarına önerilerde bulunması hiç hoş değil. İnsanların vasat hallerini görmektense takip etmemeyi tercih ediyorum. Senin sayende kararsızlığımı bir kenara bırakıp en güzel gelinliği seçmiştim. Her konuda bizlere zevkli seçimler sunduğun için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

 5. tebrik ederim başarınızdan ötürü bende ilk blogunuzla sevdim blog olaylarını :) ama bunda devamlı yorum yapan bi kaç insanında etkisi oldu dürüst ve gerçekci yorumlara sizden gelenler köşesinde kendilerini göstermişler güvenim oluşunca bu şekilde takip ettim ve çok başarılı buldum

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak