Tulum ve Dantelli Tayt Çorap

shenae-grimes-tulum

shenae-grimes-tulum2

fotoğraflar: celebrity-gossip

Shenae Grimes dantelli taytını çok sevmiş olacak ki, Ocak ayı içerisinde salaş gömleğinin altına giydiği tayt çorabı bu hafta tulumu ile kombinlemiş.  Bu kombinle fark yaratmış mı dersiniz ?

Birkaç sene önce Ten’den dantel şoset çorap almıştım. Bir defa siyah babetlerimle kullandığımı hatırlıyorum ama bir daha da giymedim. Shenae’ye göndereyim, daha çok kullanacağından eminim.

29 Comments
 1. Tulum tek başına güzel bence ama… Puantiyeli tulum, dantelli tayt, bej rengi kemer, deve tüyü rengi ayakkabı, mavi ceket, boyuna siyah tülden fularımsı bir şey, zincirli siyah çanta, gözüne değil neredeyse ağzına taktığı güneş gözlükleri… Buna da tarz diyorlar sanırım:ppp

 2. uyumsuzluk abidesi çok çaba harcamamıştır bunları seçmek için öüne geleni dolaptan almış gibi hepsini ayrı ayrı kombınlese o zaman bir şeye benzerdi doğrusu . . .

 3. arkadaşlara katılıyorum ne biçim bir tarz bu ya.
  yelizcim bu arada çok dikkatlisin o çorabı nerden hatırladın öyle :)

 4. bende aynen yeliz..alıp giyemedim.düzlerinden giyseymiş daha şık olmazmıymış..ee havalarda ısındı heeç bişi giymesin:) Shenae’ye çoorabıı yıkamadan gönder gıcıklık yapalım haketti hıh:)öptüm canım..:)

 5. bencede hiç hoş olmamış ama dantel taytı başka bir şeyle güzel olurmuş.

 6. aslında bu kız akıllı uslu bir karakter çiziyor yeni evimiz hollivud’da; ama özel yaşamında çılgın gibi. kim giyer puantiyeli tuluma dantelli çorap hele daha beteri taba rengi ayakkabı:)
  parisimiz bile bu kadar saçmalamadı:)
  ama ben mavi ceketini ve saç rengini çok beğendim. saç rengini değiştirmiş sonunda ve yine siyah oje modasını da unutmamış kızımız:)

 7. bence muhteşem olmuş.
  hem kafasına göre giyinmiş, hem de keyfini çıkarıyor.
  keşke herkes onun kadar kendi olabilse..

 8. sizlere katılıyorum arkadaşlar..
  her yeri ayrı telden çalan bu kıyafetleri giyip sokağa çıkmak da cesaret işi sanırım.. ama dantel çorap, puantiyeli tulum…vs. hepsi ayrı ayrı moda olan bu tarz kıyafet ve aksesuarları alıp giymek çokalakasız ve gözyorucu olmuş..

 9. bence o çorabın üzerine düz renk tulum giymeliydi, ozaman süper olurdu

 10. kendisinin yüz güzelliğini beğeniyorum.. ama o tulumun altına düz birşeyler giyseymiş,hatta hiç giymeseymiş daha iyi olurmuş. Ayakkabılarının rengide çok uyumsuz. Fakat parçaları tek ele alacak olursak gayet güzeller,ama dediğim gibi o çorap hiç olmamış. Kombine 0 puann :) gözlükleri çok hoş =)

 11. gözlüklerii çok büyükkk ve berbat.üzerindekilerinde maşallahı var ne bulsa geçirmiş çıkmış…moda diye böyle abuk subuk şeyler giyinmeleri sinirimi bozuyor.farklı olcaz diye maymuna benziyorlarr..iy iy iy!!!

 12. bence güzel olmuş, çünkü çorabı bildiğimiz dantelli çorap değil. ben beğendim

 13. çorap güzel ama tulum tek başına daha hoş durabilir..ayrıca davetiye için cok teşekkür ederim sana..:)

 14. Harika olmuş.Çok hoş bir tarz yaratmış.Bence çok başarılı.
  Yelizcim tesekkür ederim böyle güzel örnekler bulduğun için.

 15. gözlükleri ne marka ? çok beğendim ve almak istiyoruuummm (:
  dantelli çorap kısa tulum , şort vb ile çok iddialı ve şık durur ama burada biraz zorlama bi görüntü var .

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak