Türkiye’nin Moda İkonu Kim?

Geçen hafta Victoria Beckham için yaptığımız anket sonuçlandı. Toplam 245 oyun kullandığı anketin sonuçları şöyle:
1. Seksi 77 Oy
2. Moda İkonu 74 Oy
3. Rüküş 64 Oy
4. Güzel 30 Oy
Yani Victoria’yı en seksi moda ikonu seçtik.

Peki ya Türkiye’nin Moda İkonları?

modaikonu-2.jpgmodaikonu-1.jpg

{democracy:6}
14 Comments
 1. Eda Taşpınar’a oy verenlerden biriyim:)) Moda ikonu demek biraz da farklı olmaktır(bence) Derin Mermerci ve Elif Germiyanlıgil’in tarzları birbirine benziyor.(Koyduğun resimlerde buna iyi bir örnek olmuş)

  “İkoncan” giydiği kıyafetlerle, ayakkabılarla farklılığını ortaya koyuyor.

 2. Yelizcim,

  Eda Taşpınar’ın Moda ikonu olabileceğini sanmıyorum. Olsa olsa İkoncan olur… :)
  Giydiği kıyafetlerin çoğunun ünlü modacıların ürünlerinin birebir kopyası olduğu magazin sayfalarında gösterildi. Bence sadece dikkat çekmek isteyen, aşırı bronz bir kadıncık…

  Ben oyumu Derin Mermerci’den yana kullandım. Hem asil hem modern hem de giydiklerini yakıştırıp, dikkat çekmeyi çok iyi biliyor.
  Eee daha ne olsun…

 3. Günaydınn;

  Kadriye, Eda Taşpınar giydikleriyle fark yaratıyor ama kara kuru cildini biraz dinlendirmesi lazım diye düşünüyorum, daha doğal olmalı.

  Alev, Derin Mermerci çok göz önünde değil olsa belkide kendinden oldukça fazla söz ettirecek, giydiklerini taşımasını biliyor, asil gerçekten.

  Pıtırcık, Şahika’ya moda ikon adayı diyelim bir dahaki anketlere inşallah:)

  Bu arada ben Derin Mermerci’ye oy verdim:)

  Sevgiler

 4. Yaşına ve fiziğine ve giydiklerini taşıyabilmesine bakılırsa bence kesinlikle elif germiyanlıgil.Neredeyse hepsinden genç ve güzel bir fiziğe sahip.

 5. Bende DeriN Mermerci hastasıyım.Benim moda idolum.Marka bağırmayan ayakkabı ve çantalar tercih eden ve giydiğini kendine yakıştıran stil sahibi bir kadın bence.tabi özel hayatını saymazsak:)

 6. ben derin mermerciye oy verme taraftarıyım ne giyse yakıştırıyo walla :D

 7. kesinlikle eda taşpınar tasarımcılardan kopyalasa bile onlardan seçebilmek bile ayrıcalıktır diye düşünüyorum .. helin avşar zaten buraya komik olmuş diğerleride klasik klasik klasik eda taşpınar ın giydiklerini çok güzel taşıyabildiğini düşünüyorum fazlasıyla da tarz olduğunu düşünüyorum.. derin mermerci o kadar klasikkii biraz yaratıcı düşünebilmek gerektiğine inanıyorum.. eda taşpınarın tarzına hayranım kısacası!! ve şiddetle marka olması gerektiğini düşünüyorum yaratıcılık insanın ruhunda olmalı sanırım ruhunda en az bnm kadar yaratıcılık var:):)

 8. helin ablasından dayağı yemiş ondan heline vermedim bende elif hanım müthiş çizmeleri de yakışmış

 9. kesinlikle eda taşpınar diyorum tam bir moda ikonu.helin avşar çok abes olmuş bıraz bence hiç öle bi şık olmamalıydı güldüm buna

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak