Turkuaz Esintisi

turkuaz-elbiseler

turkuaz-gozlukler1

fotoğraflar: people

Saks mavisinden sonra turkuaz da 2009  yazının popüler renkleri arasında geliyor. Pek tercih ettiğim bir renk değil ama göze hoş geliyor. Bir tarafta elbiseler diğer tarafta gözlükler, turkuazı simgeleyen parçalar arasında yer alıyor.

13 Comments
 1. ben bu rengi pek sevmiyorum ama mischa barton un üzerindeki tunik çok hoş daha öncee görmüştüm çok yakışmış :))

 2. bu sene bende de turkuaza karşı bir çekim var. turkuaz ne görsem bir anda almış buıluyorum kendimi. aldıkdan sonrada aaa yine turkuaz aldım diyorum. 2 elbise, 4 tişört, ve aksesuarlarda cabası:)

 3. Benim çok sevdiğim ama fazla kullanmadığım bir renktir. Bu arada Tori Spelling’e ne olmuş böyle yaaa… Berbat, yazık ona….

 4. baştaki turkuaz elbiseler çok hoşuma gitti:)özellikle şu gözlüklere bayılıyorum yakında bir turkuaz alışverişine çıkıcam heralde:)

 5. Turkuazı eskiden beri severim.
  “Saks mavisi mi,turkuaz mı?” denilse elbette; saks mavisi!

 6. eski playboy güzeli kendra’nın elbisesine bayıldım ama herşeyden önemlisi harika bir gülüşü var, boyu oldukça kısa olmasına rağmen çok sempatik görünüyor.

 7. __________
  Hoşş bir renk bence..
  Benimde bir kaç kıyafetim war turkuaz rengi..

  Buarada 3.fotodakiiiii kim yaaaaa :D
  Korktum yanee :/ :D

  Amaa 1.fotodakii elbisee çok hoşumaa gittii..!!!!!!
  ______________

 8. geçensene bende turkuaz bir elbise almıştım..modanın önündeyim yani..:))))) iyiki de almışım..

 9. bildiğim kadarıyla sadece ilk fotodaki elbise(bayıldım :) ve gözlükler turkuaz diğerleri değil.her zaman çok sevmişimdir, yanık tende hoş durur. en kısa zamanda bu tonlarda bikini edinmek istiyorum.

 10. ilk foto ya bayıldımmmmmm…ikinciye ve aşağıda ki sonuncuya yani üçüne bayıldım üçüde çok harika almak isterdim ama gardropta yer yok dolu yaniii…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak