Undercolors of Benetton

Undercolors-of-Benetton1

Benetton’un Undercolors adını verdiği, mayo ve iç giyimden oluşan Undercolors of Benetton 2010 yaz  koleksiyonu görücüye çıktı. Bundan onbeş yıl öncesinde bu kadar alternatif marka yokken Benetton tekti. Çizgisinden ödün vermeden ve fiyat politikasını değiştirmeden yoluna devam ediyor. Katalog çekimleri her zaman ki gibi rengarenk ve dikkat çekici.

7 Comments
 1. Merhabalar Yeliz,

  Siteni bir kaç aydır sıklıkla takip ediyorum. Hergün bilgisayarın başına oturunca bana işe başlama enerjisi oluyor diyebilirim hatta. :)
  Benim sorunum iş nedeniyle bir türlü alışverişe çıkmaya, şöyle gönlünce günlerce mağaza mağaza dolaşmaya vakit yaratamamak. O yüzden online giyim alışveriş sitelerine ihtiyacım var. Sen bildiklerini paylaşabilir misin?
  Mangoshop, Mudo gibi belli başlıları kullanıyorum zaten. Bunların ve Gittigidiyor, Hepsiburada vs dışında önerebileceğin marka alışveriş siteleri var mı?

  Teşekkürler
  Hoşçakal

 2. İlk resimdekiler güzelmiş(ortadaki hariç).Çekimlerde güzel olmuş,ben beğendim…

  *******************

 3. ayy çok ciciş olmuş gerçekten hele o kızların kafalarındakiler çok şeekr yaa tam benetton tarzı çekimler :))

 4. benetton ın renkleri gerçektn çok hoşşş cıvılcıvıll ama ben bu markanın ürünlerini çok fazla sevmiyorum yani sıkça alışveriş yaptığım bi yer değildir buna rağmen koleksiyonu beğendim çizgisini hiç bozmamış…

 5. bere,atkı ve tişörtleri çok şirin oluyo.yelizcim sen daha iyi bilirsin gerçi yanlış hatırlamıyosam :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak