Uriage Termal Su

 uriage-termal-sprey2.JPG

Uriage termal su bana doktorumun önerdiği bir termal sprey ve yaklaşık üç aydır kullanıyorum, cildimi çok rahattı. Örneğin sabah yüz kreminizi sürmeden önce birkaç defa uriage termal suyu sıkın kuruduktan sonra yüz kreminizi sürün. Hem yüz hem göz kapaklarınız için kullanabilirsiniz. Uriage ürünlerini satan eczanelerden bir katalog temin edip incelemenizi tavsiye ederim, çocuklar ve yetişkinler için birçok cilt ürün yelpazesine sahip. Birde doktorumun tavsiyesi olan i.d. bareminerals makyaj ürünleri ile ilgili daha önce bir haber yapmıştım onu da buradan incelemeniz mümkün.

Özellikleri

-Doğal, gerçek fizyolojik tuz çözeltisidir
-Cildi nemlendirir ve yumuşatır
-Cilt ve mukozalara etkide bulunmaz 
-Cildi yatıştırır, rahatlatır
-Bakteriyolojik olarak temizdir

Hassas ve tepkili ciltlerin günlük bakımı

-Makyajınızı desteleyici bir tonik olarak
-Tazeleyici bakım
-Tıraş sonrası, güneşten kızarma, soyulma,tahrişlerde rahatlıkla kullanılabilir.

9 Comments
 1. Yelizcim bu teRmal sular çok iyi.Bende Vichyninkini kullanmıştım.O da güzeldi.Bunu da merak ettim ama şimdi.

 2. Ben Vichy’nin termal suyunu kullanıyorum. Çok da memnunum acayip gerginleştiriyor cildimi… Bu markadan haberim yoktu :) hiç

 3. Ceren, bende Vichy’ninkini merak ettim, netten gördüğüm kadarıyla ufak boyutlarda ambalağı var, benimki kocaman:) ikiside eminimki yararlıdır:)

  Alev, doktorun bana önerdiği marka bu olduğu için Vichy’ninkine bakmadım acaba bir fark varmı aralarında, 15 gün sonra doktor kontrolüm var merak ettim soracağım:)

  Sevgiler

 4. Yeliz bütün yaz elimde sigara gibi plajda dolaşıken otururken sıktım durdum yüzüme bazen vucuduma bile..Hem Antalya’nın sıcağından uzaklaştırıp serinlik veriyordu hemde müthiş faydalarını gördüm..
  Ben Roche Vichy de kullandım ama favorim Roche.. Vichy tuz bırakıyor yüzde biraz..

 5. Kıymetcim, benim kullandığım tuzlu gibi Roche’u merak ettim. Ablamlar Antalya Lara’da yaşıyor ve bende sık sık o taraflara gidiyorum oranın sıcağında insan ne yapacağını şaşırıyor en iyisini yapmışsın bende tatillerde termal suyumu yanımda taşıyayım bari önerin için teşekkür ederim :)

 6. slm kızlar ya güneş koruyucu alacağım ama karar veremedim.uriage tavsiye ettilr.cilde sürdüğünde beyaz olyrms.anlamadım cok fazla cildim cok hassas ve lekeler olustu iyice moralim bozuluyr.tavsiyeniz var mı?uriage yi kullananız var mı?

 7. ben uriage ın tüm ürünlerini aldım. özellikle jelinden çok memnunum. güneş koruyucusu da iyi. termal suyu denemedim ama uriage tavsiyemdir:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak