Uzun Çizme Yerine Uzun Çorap

uzuncorap

Bu kış sezonu uzun çizmeler moda fakat bu çizmeleri giymek için bacak boyunun biraz uzun olması gerekiyor. Çizmelerin boyu uzadıkça uzun bacak boyu da şart oluyor.

Jessica Alba gibi uzun çorap giyerek hem bu modaya ayak uydurabilir hemde çizme maliyetinden kurtulabiliriz:) Jessica Alba bu saç rengiyle daha da güzelleşmeye başladı.

11 Comments
  1. Yelizcim siteni eklemeye çalışıyorum ama her seferinde eklenmiş gösterip reader’da göstermiyor, çıldırıcam artık :(

    ben de böyle çizme içinden çıkan çoraba bayılıyorum, jessica alba da çok şeker olmuş :)

  2. jessica’nın güzelleştiği konusunda hemfikiriz yelizcim.sarı gitmemişti bu şirineye.kıyafeti berbat yanlız.hiç beğenmedim.sevmiyorum ben böyle özensiz kıyafetleri.saçmasapan herşeyi geçirmiş gibi üzerine.bakarken sıkıldım yani.çizme içine uzun çorapta güzel gelmedi bana.sonuç olarak ‘beğenmedim’.

  3. bence çok hoş olmuş … çok beğendim , denemeyi düşünüyorum <3 ..

  4. güzelim ne giyesem yakışır havasında fakat ben şahsen hiç beğenmedim ;)

  5. Aaaa ben bunu hep yapıyorum. Böyle farklı farklı, düz renk ya da çizgili uzun çorap ve çizme… Kesinlikle süper oluyor vazgeçemediğim bir tarz. Jessica’ ya da çok yakışmış:)

  6. ya böyle ne bileyim kadın değilde dilenci gibi duruyor sevmiyorum hiç böyle nasıl denilir şıklıkla alakası yok hiç beğenmedim

  7. Nereden alabiliriz acaba böyle opak dizüstü çoraplar? Penti’de yok sanırım…

  8. ben çok beğendim arkadaşlar çok hoş olmuş…bu arada maybe ye sesleniyorum nerelerdesin hiç yorumunu göremiyorum ne zamandır canım bi sesini duyur :)) seni merak ediyorum :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak