Uzun Çizmeler Geliyor

Prada 2009 2010 kış defilesinde görmüş olduğumuz uzun çizmeler, Louis Vuitton defilesinde de karşımıza çıktı. Anlaşılan oki önümüzdeki kış uzun çizmeler geliyor. Kullanmak zor olabilir ama moda. Louis Vuitton’ un ayakakabılarında bilekte bağlanan kurdele ve  topuklardaki boncuklarda farklı olmuş. Uzun çizmelerle Mango 2009 Yaz ve Tween 2009 2010 Sonbahar Kış Defilesinde boy gösteren Deniz Berdan bu trendi şimdiden uygulamaya başladı bile. Yani anlayacağınız modayı bir sezon öncesinden takip ediyor.

13 Comments
  1. uzun botlar hoş gözukuyor ama bu botları ancak denıs berdanın kıe gbı bır kıyafetle kombıne edıldıgınde hos durur bence ee bu tarz kıyaftlerıde sevgılım sagolsun giydirmedıgı ıcın ben bu modadan uzak kalıcam sanırım=))

  2. Geçen yıl bana hediye edilen bu çizmeleri mini etek ve elbiseler ile ile kombine etmenin daha iyi olacağını düşündüğümden fazla dikkat çekici olduğu için çok sık giyememiştim. Şimdi gözler alışınca, daha rahat giyilebilir, oleey!

  3. Diz üstü çizmeler çok seksi gerçektende Louıs Vuıtton defilesindeki 2.resimdeki siyah çizmeye bayıldım.Tam benlik:)

  4. aşırı olmamak suretiyle uzun çizmeleri seviyorum.. yani şu dizin hemen altında olanları :) resimlerdekiler aşırı uzun,hoş bulmadım

  5. yaa güzeller ama benm gibi minyon tiplere gitmez sanırım:) boy kızlar boy :)

  6. çok güzeller çok ta seksi ve şık duruyolar bende minyon tipliyim ve giyiyorum çizmeli kedi gibi oluyorum:)ama hiç önemli değil ben beyeniyorum önemli olan da o zaten:):)

  7. ben diz üstü çizmelerimi severek ve genelde taytla kombinleyerek kullanıyorum…:D iyiki varlaaaaaaar….

  8. off ya bende cok seviyorum şu uzun cizmeleri, ama minyon tipliyim diye giyemiyorummmmmmm:(

  9. bencede cok güzel duruyo uzun cizmeler ama daa cok düz taban uzun çizmeleri seviyorum.ama bulamıyorum aradığım gbi dize kadar olan uzun düz taban cizme.nerde bulabileceğim konusunda bi öneride bulunabilirmi biri acaba??

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak