Uzun Saç Modelleri

Bu yaz uzun saç modelleri göz önünde olacak. Aslında saç modellerinde modayı takip etmek çok zor. Geçen sene kısa küt saçlar o kadar fazla kullanıldı ki o trend bu sene de devam edecektir. Bu renkleri gördükçe koyu kumraldan daha açık tonlara geçiş yapasım geliyor.

22 Comments
 1. İşte buna sevindim, yıllardır ilk defa saçlarım bu kadar uzun :) Bir de kalıcı ve çok doğal dalga imkanı veren sistem olsa da rahat etsek biz düz saçlılar :)

 2. hımm olsun napalım kestirdik bir kere..bu arada 3.sırada ortadaki mankenin saç rengini sevdm,bende yaz başında açık kumraldan sarıya geçmeyi planlıyorm

 3. uzun saç her zaman favorim benim moda olsun olmasın vazgeçilmezim.. sedef sarısına boyattım çok güzel duruyor. yaza ben şimdiden hazırım..:)

 4. Evlendikten sonra saçlarımı kademe kademe kısalttım..15 yıldır uzundular.Geçen hafta da koyu renk yaptım.Beyaz tenliyim süper oldu..Bence uzun saç artık demode..Daha cesaretli saçlar daha ön planda..

 5. benım saclarım bayagı bı uzun rengı koyu kumral kendı rengı boyatmıorum ben uzun sacın moda olmasına sevındım ama su sıra begendıgım kut sac modelınede ozum takılmıo dıgıl bakkalım napıcam?

 6. 8.fotoraftaki rengi çok sevdim. yaza doğru o renge geçiş yapabilirim. benimde saçlarım düz ve 3. sırada ortadaki manken kadar. yaş olgunlaştıkça saçlar kısalıyor ancak genç bir bayanın saçlarının uzun olması gerektiğini savunanlardanım.

 7. yaşasın uzun saçç :)

  saçlarım belimde,ara ara uçlarını kısalttırıyorum ama kısa sürede eski halini alıyor :)

  benim saç rengim 8. resim gibi ve çokta seviyorum saçlarımı:) moda olmasına sevindim :)

 8. bende diğer arkadaşlar gibi uzun saçın moda olmasına sevindim.kendi saç rengim koyu kumral biraz açtırmak istiyorum ama kararsızım araştırmalarım devam ediyo:):)

 9. Bu yıl bende saçlarımı uzattım.Denizciğim benim de saçlarım dalgalı,bende düz olmasını istiyorum.Sanırım herkes kendisinde olmayanı istiyor:))

 10. kendimi bildim bileli saçlarım hep uzun,bu sene bir cesaret gelsin istedim çok kısa kestirmek istiyordum yine kıyamadım.açık renklerde çok seviyorum beyaz tenliyim.Bence açık renkler her zaman daha yumuşak bir ifae veriyor.

 11. saclarimi uzun zamandir kestirmiyorum bende:))saclarim alismis birkere uzun kalmaya:) fazla kisaltmaktan yana degilim nedense:)

 12. bende açık tenliyim saçlarımın rengi ve modeli 1.resime çok benziyor.bu yaza daha da açtıracağım rengini.genellikle daha hacimli olması için katlı modeller kullanıyorum.ayrıca uzun saça devam tabiki:))

 13. yorumum neden onay almadı ?? onaylanmıycak bişe yazdıgımı sanmıyorum

 14. uzun saçın asaleti herzaman başka kim ne derse desin bir kadının en önemli özelligidir saçları…ben yıllardır saçlarımı uzun kullanırım bir keresinde lisede biraz kısaltmıştım psikolajim bozulmuştu resmen :( kendi saç rengim sarı,uzunda olunca otamatikmen modaya ayak uydurmuş oluorum =) bu arada cvp yazdıgın için tesekkürler yeliz

 15. ya ben de beyaz tenliyim çok ama geçenlerde saçımı altın kumral yaptırdım ve hiç yakıştıramadıgım için tekrar kendi rengime döndüm koyu kumrala.. her açık tene de açık saç yakışmıyor galiba :(

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak