Vakum Torbası

vakum_torbasi.jpg

Vakum torbaları, eşyalarınızı evdeki elektrik süpürgeniz yardımıyla kolayca vakumlayarak, (başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan) yer kazanmanıza imkan sağlar. Elektrik süpergesi, vakum torbasının ortasındaki kapaktan havayı çekerek eşyaları vakumluyor.

Evinizde yer kaplayan herşeyi kolayca vakumlayıp, buruşmadan küçük ve ince paketler halinde saklayabilirsiniz. Özellikle çok yer kaplayan yorgan ve yastıklar için çok ideal bir yöntem. Yorgan ve yastıklar o kadar küçülüyorki normalde kapladığı yerin beşte biri kadar yer kaplıyor. Ayrıca kışlık kıyafet, triko ve montları saklamak için kullanabilirsiniz. Biz bayanların tatile giderken bavul problemini ortadan kaldıracaği kesin. Kıyafetleri vakumlayarak çok yer kazanabilirsiniz. Keşke ayakkabılar içinde böyle bir çözüm olsa ne kadar güzel olurdu:).

Bu vakum torbalarından biz Koçtaş’tan aldık. Koçtaş mağazalarına  bu adresten bakabilirsiniz. Bu arada Koçtaş online satış yapıyor. Bu adresten Koçtaş’tan  online sipariş verebilirsiniz.

14 Comments
  1. ben çok sevdim bunu yaaa. Özellikle benim gibi yurtta kalan ve dolaba neyi nasıl sığdıracağını bilemeyenler için de çok güzel bi çözüm.Kullanılmadığı halde dolapta yer kaplayan o kadar çok şey var ki…

  2. yeliz sağol hemen cvp yazdığın için.peki sana bişi söyleyim dekorasyon ile ilgili resimler ve öneriler genelde büyük evler için.benim evimin tamamı resimlerdeki evlerin salonu kadar ancak. minicik salon minicik yatak odam var.ama eşyamı ilk evime göre olsun diye büyük almıştım.hırsız girince korktum ve taşındım ordan.fakat şimdide küçücük eve nasıl yerleşsem diye düşünüyorum.biraz yardımcı olurmusun küçük evi olanlara resimli örneklerle

  3. gülay, bugün müsait olduğum için erken dönüş yapabildim:) elimden geldiğince yorumları cevaplamaya çalışıyorum, ufak evler için ikeanın çok güzel önerileri oluyor sen nerede yaşıyorsun orayı gezme şansın var mı? bu arada bende senin için internette araştırma yapıp birşeyler buşursam seve seve yayınlarım, sevgilerimle

  4. acaba bunları vakum torbası olmadan yapabilirmiyizz benim acil yorgan yollamam gerekiyo ben bunu çöp poşetleriyle diye oluyo biliyorum acaba bilginiz varmıı???????

  5. Merhaba vakumlu poşetlere yün yorganlarımı yerleştirmek istiyorum acaba çıkardığımda herhangi bir deformasyon olurmu elyaf yorgan daha yumuşak olduğu için açınca hemen eski halini alıyor yün birbiri içine iyice girip sertleşirmi acaba?Teşekkür ederim.

  6. yun yorganla i cın hangı boyutlaı almamaz gerekıyor benm yorganlarım bıraz buyuk

  7. Ben yorgan ve yastiklarimi vakumkadim ama ertesi gün eski haline geldi neden aceba

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak