Valentino 2009 Yaz Reklamları

Valentino, 2009 yaz koleksiyonunu Stephanie Seymour ile tanıttı. Amerikalı manken Stephanie Seymour 41 yaşında ama güzelliğini ve düzgün fiziğini halen koruyor. Fotoğraflarda da çok güzel çıkmış, tabi bunda Mert & Marcus’un etkisini de unutmamak gerekiyor. Valentino koleksiyonunu yorumlamak gerekirse payetli kıyafetler, renkli kemik gözlükler, tek askı elbiseler, çanta ve elbiselerde fırfır detayları dikkat çekiyor.

12 Comments
  1. yeliz kırmızı elbiseye bittiiimm:))inşallah bizde bu yaşta böyle dururuz ne diyim..fatoş vardır ama yinede kadın hoş kabul edelim…bu sene gerçekten fırfırlar çok moda..eline sağlık yelizcim….iyi hafta sonları ceku balım:)))

  2. fotoğrafın efekti çok hoş hafif siyah beyaz üstüne canlı mavi böyle göz alıcı olmuş çok güzel …

  3. Hakikaten ne vucut öyle,insana kompleks geliyor.Photoshop vardır herhal yani öyle olması gerekiyor:))

  4. ilk resimdeki çanta ve ayakkabı muhteşem…benim olabilirler mi??? bu arada o kırmızı elbisenin çok benzerinden bende var networkden almıştım..valentino diye yuttursam mı acaba?? :))))))

  5. Valentino’nun tasarımlarını oldum olası sevmem.2009 yaz koleksiyonuda bana göre değil sanırım.

  6. Bu ablamızın ayak bileğinde enfes bir dövme vardı. Yıl 1992, aynısından yaptırabilmek için çok uğraşmıştım ama düzgün dövmeci bulamadığım için vazgeçmiştim, resimlerde yok, sildirmiş mi acaba? Çok güzel bir kadındı hala taş gibi bence.

  7. arkadaşlar su yeşili kısa bir abiye albisem var.altına ne renk çorap ve ayakkabı giymeliyim fikirlerinizi öğrenebilir miyim?

  8. ten reng giy ayakkadı rengin ile çanta rengini de aynı yap bnce..

  9. hımm olabilir…bende siyah çorap siyah ayakkabı düşünmüştüm biraz iddalımı olur hani şimdi moda ya zıt renkler…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak