Vatkaların Geri Dönüşü
fotoğraflar: elle
1980’lerin vatka modası bu yaz tam bir geri dönüş yapıyor. Ceket ve elbiselerimizin omuzları genişliyor. Vatkalar ve geniş omuzlar yaz sezonuna giriş yapıp önümüzdeki kış etkisini iyice hissettirecek gibi görünüyor. 2009 2010 kış defilelerinde omuz vurguları oldukça çok ön plana çıktı. Çok sivri duran vatkalardan pek hoşlanmadım!

24 Comments
 1. sevmiyorum ben vatkayı oldum olası. zaten omuzlarım geniş.. ama omzu dar olanlara da yakışıyo yani.. havalı da duruyo aslında ama tercih etmiyorum.

 2. vatkayı hiç sevmiyorum…vikinin elbisesi süpermiş yaa..ama vatkayı çıkartmak lazım:)

 3. Aman Tanrım lütfen bu gerçek olmasın.
  yazan: Vatkaların moda olduğu yıllardan kalan biri))

 4. Ben çookk eskiden, yine modayken.. Çıkarır öyle kullanırdım kıyafetleri.. Kendimde yakıştıramıyorum ama bazı foto.larda güzel durmuş..

 5. biliyordum bir gün geleceklerini biliyordum! korktuğum başıma geldi uzay çağına geri döndük :((

 6. ayyy inanamıyorum. ortalıkta kazulet gibi dolaşan bir sürü kadına tahammül edemem. hiç sevemedim.

 7. uff ya hiç sevmiom şu vatkaları omuzlarım geniş zaten yeterince ya

 8. Benimde hic zevkime uymuyor vatkalar.
  Sadece baloncuk tarzi olanlar güzel.

 9. watkaları bi türlü sewemedim gitti yha:( iğrenç ötesi bişey yha o ne öyl eomuzları geniş gösterio böğğğğğ :(

 10. inanmıyorum,kabusss!! vatkalardan her zaman nefret etmişimdir. moda değil giyince moda ikonu olacak olsam da aslaa!!!

 11. senelerce her 80’ler mevzusu gectiginde hep elestirir ve ne kadar gereksiz bi uretim oldugunu konusurduk fotograflara bakıp bakıp gulerdik ki simdi yeniden moda oldu. bu da demek ki yeniden sokaklarda birer amerikan futbolcusu edasıyla gezinen kadinlar gorecegiz :)

 12. ha ha ha cok güldüm simdi…vatka yaa bu! hani annemin 80li yıllardaki moda dergilerde gorduklerımden ve tv dizisi perihan abla’nın üstündekilerden!!!!moda dunyası aşşın artık,ya sasırıp çanta sapka yapıolar ya da geri sarıp tekrar ediyolar.innovasyon şart:D:D:D

 13. hayır bisey deıl bunlar asl bu sene deıl gelecek sene daha cok moda olacak ve butun kıyafetler vatkalı olacak ve bız ıstemesekde onları oyle satın alıcazzzzzz :):):):)

 14. kate moss’un vatkalı elbisesi bile harika durmuş, bayılıyorum bu kadının zevkine :)))

 15. kate moss’un vatkalı elbisesi bile harika durmuş, bayılıyorum bu kadının zevkine :)))

 16. bencede bu vatkalar gelecek sena daha moda olucak ve herkes giymeye başlıcak :) bende annemin 80 lerden kalma kıyafetlerini değerlendirim artık :p

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak