Venedik Film Festivali Başladı

jessalbacelebutopia13

natalie-portman-01

jessica-alba-07

jessica-alba-10

Venedik Film Festivali başladı. Bu yıl 67.‘si düzenlenen film festivalinden ilk görüntüler Jessica Alba ve Natalie Portman’dan. Natalie Portman “Siyah Kuğu” filminin gösteriminde Rodarte elbisesi ile birlikte Dior’un clutch çantasını kullanmış.

Jessica Alba, Dolce & Gabbana 2010 kış koleksiyonundan olan elbisesi ile birlikte giydiği ayakkablar Michael Kors imzalı. Alba Valentino elbisesi ile birlikte giydiği ayakkabılar da Valentino imzalı.
fotoğraflar: celebutopia, celebrity-gossip

15 Comments
  1. Jessica ne giyse çok yakışıyor. Dikkatimi saçlar çekti topuzlar çok güzel

  2. harika jessica ilk resimdeki siyah bittim ya bide o arkadan uzaması müthişşş öbürleri de çok güzel kendisi zaten tatlı herşy yakısır ona ..

  3. evt o kadar hoş bir bayanki giyidiği herşeyi kendine yakıştırmayı çok iyi biliyor her zamanki gibi saçı ve makyajı çok doğal:)

  4. jessica elbiseleri güzel ama ayakkabıları fazla kaba biraz daha zarif bişeyler secebilir..bacaklarını bu ayakkabılar çirkin göstermiş hem.

  5. natalie yi çok beğeniyorum ama jesica her haliyle bir adım önde o siyah kuyruklu elbisesi birde sarı fırfırlı olana bayıldım herşeyide süpr olmuş :))

  6. walla jessica çok güzel bir kadın ama biraz fazla abartılıor gibi geldi bana …. ben şahsen kıyafetlerinin hiçbirini beğenmeddim…

  7. jesica alba fanatiği oldum yahu bu ne güzellik eski halleriyle kıyaslayınca evrim geçirmiş ikon oldu resmen, her haliyle muhteşem, bu alemde onu tek gecerim

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak