Vera Wang 2010 Yaz Gelinlik Modelleri

look12

 

look05_b

Vera Wang 2010 yaz gelinlik modelleri tüm evlilik hazırlıkları yapan ziyaretçilerim için gelsin:) Modeller biraz sadelikten kurtulmuş, daha gözalıcı gibi ne dersiniz?

2009 yaz Vera Wang gelinliklerinden burada bahsetmiştim.

10 Comments
  1. fiyonk fiyon fiyonk *** fiyonk detaylar tam benlik, kaçırmadan bu yaz evlenmeliyim sanırım :)

  2. Daha alımlı bir model uzerınde bu gelınlıkler daha etkıleyıcı durabılırmıs…

  3. yelizcim konuyla ilgisi yok ama arkadaşım için kız bebek isimleri istiyorum teşekkürler

  4. 1. karedeki gelinliğin üst kısmı harika hep öyle bişey hayal ediyorum yani üst olarak bu arada pudra rengi altın çağini yaşıyor bakınsanıza gelinliklerde bilem var ayol :)) bu arada ceydaya katılıyorum fiyonk süper oluyor herşeyde gelinliklerede yakışmış ben çok beğendim :))

  5. gelinlikler pek hoş gelmedi gözüme çok sade.Aysu bi kaç isim var aklımda değişik olan ; Esila , Berru , Denef(çerkez ismi),Visal

  6. çok emek verildiği bariz ortada olan bi kreasyon ama göze batan bi yanı var sanki… zenci mankenin üzerindeki uçuk pembe gelinlik hoşuma gitti sadece:) düşünsenize pembe gelinlik… tül hoş bi detay ama hakim olmamalı..

  7. kesinlikle çok güzel modeller sıradan modeller değil aynı zamanda çok şık duruyo biraz daha hareketlendirmek mümkün bence modelleri ama bu halleriyle de çok güzeller.. sanki kağıt parçalarından oluşmuş gibiler :) off modelleri gördükçe heyecanlanıyorum eylül ayına az kaldı :))

  8. Bir kaç model haricinde sadece bakılası modeller.. Üst beden duruşları ve fiyonk detayları çok önemli fikirler veriyor..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak