Vero Moda Elbise Modelleri

veromoda-12

Vero Moda elbise modelleri genelde tunik havasında salaş ve pastel renklerden oluşuyor. Tek askı, leopar desenli, yarasa kollu çalışılan modeller çok sade. Vero Moda’da da ürünler ara ara yenilendiği için beğendiğiniz elbiseyi o anda almanızı öneririm. İndirimi beklerim yada biraz düşüneyim derseniz bir daha ki gidişinizde o elbise bitmiş yerine yeni ürünler asılmış olabilir.

veromoda-2

verpmoda

15 Comments
  1. aslında burdan güzel orjinal şeyler çıkıyo ama ben sadece cevahirdekini biliyorum orasıda baya küçük pek bişi bulunmuyo başka nerelerde var bilen varmı….. kızlaaarr :)) huuuu

  2. sol sütundakiler ve sağtaraftaki mavi elbiseyi giyerim :) zaten ne olursa olsun ben bişiler ekleyip, bişiler çıkarıp farklılaştırdığım için elbiselerimi her türlü olur.. :) bir bakaym..

  3. Vero Modadan bir elbise almıştm çok beğenerek ama bir türlü yakıştırmadaım sonradan kendime ve giymiyorum. markadan da soğudum:) ama ONLY markası daha güzel sanki.. satılan aksesuarlar da pieces, sanıyorum farklı bir marka.

  4. şaka gbi ben bugün bakırköy salı pazarında aynısını 5 tl ye buldumda almadım.)

  5. 1. ve son 2 resimdekileri çok beğendim ben.Hele o alttaki maviii,masumluk simgesi:) altına siyah babett,siyah clutch…Pek güzelmişşş…

    ***********

  6. ben bu markanın hiç bişeyini beğenmiyorum anlasız pahalı ve zevksiz bi marka.İstanbulda pazarlarda 5-10 a satılıyor.

  7. yukarıdakı sıyah elbise hakkında gorusmek ıstıyorum…bana ulasmanızı rıca edıyorum..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak