Victoria Beckham 2010 Yaz Koleksiyonu

victoria-1

victoria-2

victoria-3

victoria-4

victoria-5

wwd

Victoria Beckham, New York Moda Haftası’nda 2010 yaz koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon Neiman-Marcus, Bergdorf Goodman ve Selfridges mağazalarında satışa sunulacak. Koleksiyon yine sade modellerden oluşuyor. Önceki koleksiyonlarında olduğu gibi genelde dar modellerden oluşuyor.

16 Comments
  1. elbise tarzı zaten belli:D 11 ve 14 numaralı elbise renk olarak kırmzı ama model olarak aynı network te bulabilirsiniz eni gittim ve bir elbise aldım.

  2. Hiç ama hiç beğenmedim! İsmini söyleyince ister istemez içimizde olumsuz önyargılar oluşturan pek çok markanın koleksiyonundaki ürünleri bile daha güzel.

  3. Genelde sıkıcı bi koleksiyon olmuş bence ama ben bi üniversite öğrencisi olarak söylüyorum bunu o ayrı tabiyki iş kadınlarının ilgisini çekebilir :)

  4. sıkılmadı hala… hep aynı… hep! sanırım klasikleşmeye çalışıyor

  5. 1.ve 2. resimdeki elbiseler harika tam viki tarzı zaten benimde tarzım ihii :))

  6. 3. resimdeki (siyah beyaz ve sarı renklerde olan) straptez dışınde beğenmedim..

  7. Aynı kalıplarla aynı tarzlar.Sıkıcı bir koleksiyon.Belkide fazla kadınsı olmasından beğenmedim.Bu senin trendleriyle hiç uyuşmamış.Sıkıcı maalesef…

  8. yine viki ve yine o sıkıcı tasarımları hep aynı hep aynı yeniliklere açık olmalısın vikicim…

  9. hep aynı hep aynı.. ne farklı bir model ne yaratıcılık hiç bir şey yok.. döndürüp döndürüp aynı şeyler biraz açılması biraz bakınması lazım bu kadının acilen.. sıkıldım artk ben kendisi nasıl sıkılmıyor?!

  10. son zamanlarda ebru şallı aynı victoria gibi giyiniyor bence elbiseler güzelll

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak