Victoria Beckham Çanta Koleksiyonu Geliyor

victoria-beckham-handbag-line-02

victoria-beckham-handbag-line-01

victoria-beckham-handbag-line-03

Kullanmış olduğu çantalara 1 milyon sterlin harcayan Victoria Beckham, kendi çanta koleksiyonunu çıkartıyor. Victoria Beckham çanta koleksiyonu için aksesuar tasarımcısı Katie Hillier ile işbirliği yapacak. Hermes çantalara olan tutkunluğu ile bilinen Victoira Beckham, bakalım kendi çantalarını tasarladıktan sonra Hermes’lerinden vazgeçebilecek mi?
fotoğraflar: justjared

8 Comments
  1. jean şort ve blazer ceketi çok hoş olmuş ama altındaki ayakkabıları hiç beğenmedim olmamış bence heleki bot olması daha zevksiz durmuş:(

  2. bu kadar yüksek topuğa ne gerek var anlamıyorum doğrusu. şahsen ben bunları 1 saat boyunca giysem 1 hafta yürüyemem :)

  3. ayy harika kaddın yaa ne giyse yakışıyor eminim çok şık çantalar yapıcak :)) ama hermeslerden vazgeçeceğin sanmıyoru :)

  4. bu kadın yaparsa tutar:),David ile İngiltere den kalkıp ticari amaçlı çılgın Amerikalılardan fayda sağlamak için Amerikaya gittiler :) ama giyimi kuşamı kadının genelde harikaa :)

  5. çirkin ama karizmatik eh bu da başarı ama ayaklar fenaa, hep topuklu giymekten mi acaba…

  6. o blazer a benzer bir ceketim var ama bu kadar sık durmuyor hatun da fizik harika louboutinlerine bayıldım şalına da toplu saç ta yakısmıs harika su giyim tarzı tam benlik bir de şu bootie louboutinlerim olsaaa… harika

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak