Victoria Beckham Elbise Koleksiyonu

victoria-elbise-koleksiyonu.jpg

İşte Victoria Beckham’ın merakla beklenen elbise koleksiyonunundan ilk görüntüler. Victoria Beckham’ın elbise koleksiyonu 10 parçadan oluşuyor ve  fiyatları 1.200$’dan başlıyor. Elbiselerin modelleri de kendi kullanmış olduğu modellere çok benziyor. Çok farklı modeller yok anlayacağınız. Elbise fiyatlarının yüksek olmasının sebebi kullandığı malzeme ve kumaşlarmış.

6 Comments
  1. Victoria denince akla gelen şarkıcı,söz yazarı ve modacı …Roberto Cavalli’nin defilesinde podyuma çıktığında onun moda dünyasında fırtınalar estirecegini anlamalıydık.Rock and Republic markası adına hazırladığı Jean koleksiyonu ile Modanın içine adeta bir ateş gibi düştü… Tasarımını yaptığı gözlükleri Trendleri yakından takip eden bütün bayanlarda görmek söz konusuydu 2006 yılında…Vee İngilterenin 56.zengini olan Victoria kendi tasarımı olan elbiseleri ile vitrinde!

  2. Kendi yaşamındada sıklıkla kullandığı İngiliz kraliçesi 2.Elizabeth’in o şık kostümlerinden esinlenerek hazırladığı elbise tasarımlarıyla tasarımcılardan yüksek notlar aldı.Victoria bi İngiliz kraliyet ailesi tutkunu olduğunu bi kez defa gözler önüne serdi.

  3. vicky, sen bayılmayacaksın da kim bayılacak victoria seversin sen :)

    serap, yorumlarınla renk kattın buralara her zaman beklerim :) kadın kendinden söz ettiriyor bravo yani değil mi?:)

    Canay, sadelik ön planda en azından giyilebilir modeller.

    Nilay, bende beğendim ama birazda kat kat sevimli modellerde tasarlattırsın.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak