Victoria Beckham’ı Kriz mi Vurdu

victoria-beckham-1

victoria-beckham-2

Victoria Beckham bir giydiği kıyafetini bir daha giymezdi. Ama bu görüntüsü beni şaşırttı doğrusu, 10 gün içerisinde iki kere aynı kıyafeti giydi. Bu şekilde aynı kıyafeti giymek tabiki anormal birşey değil ama konu Viki olunca konu olması normal herhalde. Belkide Victoria’yı da kriz vurmuştur:) yada Viki Balmain ceketini, büyük Hermes çantasını, Christian Louboutin ayakkabılarını ve Stella McCartney pantolonunu çok sevmiştir. Hakkını yememek lazım içindeki t-shirt farklı.

18 Comments
 1. bluz ikinci resimde görünmüyoki.. kesin aynıdır bence de:)).. 2.resimde görünen ceketinin bir parçası. 1. resimde de ceketten sarkan kısım yanii:))

 2. şaşırdım doğrusu bir giydiğini bir daha giymeyen vici simdi on gün içerisinde aynı seylerı gymıs bence onları gıydıklerını unuttu bastan giydi :)

 3. iki tarih arası kız arkadaşında konaklamış olamaz mı canım..sonrada çantalarını değiştirmişler..bizler yaparız yaa”ayy ne güzeell verde bu gün takayım”deriz:)

 4. ASLINDA İÇİNDEKİ TİŞÖRT FARKLI DEĞİL DİKKAT EDERSENİZ DERİ CEKETİN ÖN BÖLÜMÜ KAPANIYOR BENCE BARİ O FARKLI OLSUN DİYE KAPATMIŞ :)

 5. yeliz’cim tişört ikisinde de aynı. ikincisinde görünmüyor çünkü ceketin içindeki parçayı kapamış ama alttan tişörtün alt kısmı görünüyor ve tamamen aynı :)

  ama bence çok hoş bir kombinasyon olmuş, iki kere giymesine şaşırmamalı :)

 6. uff ne sıkıcı bir kadın bu yaa, hep aynı klasik duruş hep aynı snob hava ıyyy

 7. Yeliz ciğim içindeki tşört farklı değil o ceketin önünde bir parça var iç tarafından takılıyor tşört gibi duruyor ayrıca ceketin düz durmasını sağlıyor sevgiyle kal

 8. iki çantayla neden dolaşsın ya bence ikiside aynı gündür medyanın uydurması yani victoria aynı ceketi yada aynı pantolonu bile giymez ki giyse bile dolabında hiç bişi kalmadımı üstüne başka şey giyer yada şapkasını takmaz :)sanmıyorum ayrı günler olduğunu,aynı gün bence ikiside.

 9. ne bilim aslında herşeyde yakışmıyor. sanki işi gücü giyinmek gibi. gün geçtikçe de garip bir tipi oluştu sanki

 10. Gerçekten olacak iş değil… Kadın bi yere öğlen gitmiş, akşama dogruda geri donmüş. Hiç inandirici gelmedi bence gazeteciler haber bulamayinca viciyi kullanıyolar galiba… hah victoria beckham 10 gun icinde aynı tshirti giycek?? yok artık.

 11. neden bu kadar problem ediyorlar anlamıyorum o da insan giydiğini tekrar giyebilir

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak