Victoria Beckham’ın 2009 2010 Kış Elbise Koleksiyonu

Victoria Beckham ikinci elbise koleksiyonu tanıttı. 2009 2010 kış sezonuna ait olan elbiselerin fiyatları 850£ – 4500£ arasında değişiyor. Tabi bu fiyatlara aldanmayın. Kanyon’daki Harvey Nichols mağazasında %90’a varan indirimler var. Mesela dVb ve j Brand gibi markaların kotları 100 – 150 YTL arasında satılıyor. Birkaç ürün aldım hafta sonu paylaşırım.

Victoria Beckham’ın elbise koleksiyonunda yine kendi tarzını yansıtan elbiseler var. Fakat ilk koleksiyondan farkı uzun elbiselerede yer vermiş olması.

13 Comments
 1. bir sürü vikii görmüş gibi oldum..şıklar ama fazla sade geldiler bana..bide bunları giyicek olanlar aynı viki gibi 0 beden olmalı..:))

 2. Bu mankanlerin suratı bembeyaz ve de ne kadar suratsız bunlar.

  Elbiselerde tam kendine göre olmuşlar. Hepsi biblo kadın elbisesi :)))

 3. aynen arkadaşlar size katılıyorum sanki yaşlı kadın elbisesi gibi çok sade

 4. Kızlaaar,80ler geri mi dönüyor dersiniz?? Özellikle o gri elbise bunu anımsattı da..

  Çok sade olmuş ya,hiç benlik değil.Tamam,yerine göre sadeliği severim ama genelde kokoshumdur.. :):)

 5. uygun olması normal Harvey Nichols sabancının Demsa gruba satılıyor.
  stok eritiyor nakite çeviriyorlar.Ayrıca tekstilciler buna çapul der çapula (beze,kıyafete) bunca para vermek niye ?? artık sezon değişti ve her marka koleksiyon çıkıyor sürekli giy-at devri…tabi bazı klasikler hariç(kaban,çizme,saat vs)

 6. viktoria’yı zaten hiç sevmem tarzını vs…o yüzden midir bilmem çok itici geldi bana hiç bi yaratıcılık unsuru yok,karaktersiz hiç bişiy katılmamış elbiseler.ayrıca o kadınları niye öle yaratık gibi yapmışlar onu da anlamadım,rezil :)

 7. kendi bedenine göre tasarlamş sanırsam hepsini… tüm kıyafetlerin özellıkle bel we basen kısımları tüm wücudu sarıyor:( basen problemi olan bayanlar bu kıyafetlere burun kıwırabılır ama şık oldukları kesin:)

 8. elbiseler cok sırdan ve tek renk olması bnce hiç iyi olmamıs fuldene katılıyorum elbiseler vücuda tam oturdukları için kilo sorunu olan kadınlar bu elbiseleri tercih etmezler.. bazı elbiselerde bol olsaymıs birazdaha renkler canlı falan olsalarmıs güzel olurmus. bnm düşüncem cok basit elbiseler…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak